עיתון בריטי: "ראפרים ישראלים קוראים לחסל את דואה ליפה ובלה חדיד"

עיתון בריטי: "ראפרים ישראלים קוראים לחסל את דואה ליפה"
באיחור של שלושה חודשים - הבריטים נחשפו היום לראשונה ללהיט "חרבו דרבו" של נס וסטילה • בידיעה שפורסמה באתר "דיילי מייל", נכתב כי מדובר ב"שיר ראפ שנוי במחלוקת שהפך להמנון המלחמה הלא רשמי של ישראל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דואה ליפה, נס וסטילה, בלה חדיד
צילום: ניר אמיתי, גטי אימג'ס

שלושה חודשים לאחר ששוחרר - אתר ה"דיילי מייל" הבריטי הקדיש היום (חמישי) כתבה לשיר "חרבו דרבו" של צמד הראפרים נס וסטילה. "ראפרים ישראלים קוראים לחסל את הידועניות המוסלמיות - הזמרת דואה ליפה, הדוגמנית בלה חדיד ושחקנית הפורנו האמריקנית-לבנונית מיה ח'ליפה, בשיר ראפ שנוי במחלוקת שהפך להמנון המלחמה הלא רשמי של ישראל", נכתב בידיעה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

הידיעה באתר ה"דיילי מייל", היום (צילום מסך)

בידיעה ציינו כי בשיר שצבר יותר מ-18 מיליון צפיות ביוטיוב, מאיימים הראפרים כי צה"ל "ימטיר סערה על ראש הידועניות" שגינו את ישראל במהלך המלחמה. "השיר בעברית, אבל בתרגום לאנגלית ברור מהרגע הראשון שהמסר שלו אגרסיבי", נכתב. "הכותרת 'חרבו דרבו' פירושה 'מהומה'".

בידיעה מזכירים גם את הפוסטים שפרסמו שלוש הידועניות בזמן המלחמה, בה גינו את פעולות צבא ההגנה לישראל. בידיעה ציינו עוד כי חיילי צה"ל "קיבלו בזרועות פתוחות את השיר" וכי פורסמו "סרטונים ביוטיוב ובטיקטוק של חיילים נוסעים בטנקים לצלילי השיר". יש להזכיר כי בשיר אכן מוזכרות שלוש הידועניות במילים הבאות: "כל כאלב ביג' יומו/ (מח)בלה חדיד, דואה ליפה, מיה קאליפה/ כל כאלב ביג' יומו/ כל היחידות בצה"ל באים לחארבו דארבו על הראש שלהם, וואי וואי".

הפופולריים