מגישת הטלוויזיה וונדי וויליאמס אובחנה עם דמנציה

מגישת הטלוויזיה וונדי וויליאמס אובחנה עם דמנציה
הידוענית האמריקנית אובחנה עם דמנציה בשנה שעברה, כך על פי הודעה שפרסמו אמש נציגיה • וויליאמס הגישה תוכנית אירוח מצליחה במשך 13 עונות עד 2022, אז החלה להיעדר מן המסך לעתים קרובות • בסוף השבוע ישדר ערוץ Lifetime סרט תיעודי אודות וויליאמס, שהייתה שותפה להפקתו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
וונדי וויליאמס, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

מגישת הטלוויזיה האמריקנית וונדי וויליאמס אובחנה עם אפאזיה בשלב מתקדם ודמנציה פרונטו טמפורלית. כך מסרו אמש (חמישי) נציגיה של המגישה, בהצהרה לתקשורת שלדבריהם נועדה "לתקן שמועות לא מדויקות ופוגעניות באשר לבריאותה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"כפי שמעריציה של וונדי כבר יודעים", נכתב בהצהרה, "בעבר היא הייתה גלויה באשר להתמודדותה עם מחלת גרייבס ולימפאדמה, כמו גם אתגרים משמעותיים אחרים שקשורים לבריאותה. בשנים האחרונות עלו לפעמים שאלות לגבי יכולתה של וונדי לעבד מידע, במיוחד כשהחלה 'לאבד מילים', להתנהג באופן לא יציב והתקשתה לבצע עסקאות פיננסיות".

לדברי נציגיה, וויליאמס קיבלה את האבחנה בשנה שעברה במכון לרפואה באוניברסיטת קורנל. "ההחלטה לשתף בחדשות האלו הייתה קשה והתקבלה בתום חשיבה מדוקדקת, לא רק כדי לגרום להבנה וחמלה כלפי וונדי, אלא כדי לעורר מודעות לגבי אפאזיה ודמנציה פרונטו טמפורלית", נמסר בהודעה.

וויליאמס, בת 59, הגישה את תוכנית האירוח שלה The Wendy Williams Show במשך 13 עונות עד יוני 2022. וויליאמס נעדרה ממרבית תוכניות העונה האחרונה, היעדרות אותה ייחסו בהפקת התוכנית להחלמתה מנגיף קורונה והתמודדותה עם מחלת גרייבס, שגורמת לפעילות-יתר של בלוטת התריס.

היא החלה את דרכה כשדרנית רדיו ונודעה בסגנון הראיונות הכנים והשנונים שניהלה. בסוף שנות ה-90 דיברה וויליאמס בגלוי בתוכנית הרדיו שלה על התמכרותה לסמים בצעירותה, הפלות שעברה וניתוחים פלסטיים שביצעה. בשנת 2017 התעלפה במהלך שידור תוכנית האירוח שלה.

בסוף השבוע ישודר בערוץ Lifetime סרט תיעודי ששמו Where Is Wendy Williams, שוויליאמס שותפה להפקתו. וויליאמס מתמודדת עם אותה הפרעה מוחית כרונית איתה אובחן כוכב הקולנוע ברוס וויליס בשנה שעברה.

הפופולריים