עכשיו זה רשמי: "ברידג'ט ג'ונס" חוזרת בפעם הרביעית

עכשיו זה רשמי: "ברידג'ט ג'ונס" חוזרת בפעם הרביעית
ב"דיילי מייל" מדווחים כי צילומי הסרט הרביעי בסדרת הסרטים יחלו בחודש מאי הקרוב בלונדון • עוד דווח כי בסרט, שיתבסס באופן חופשי על הספר "ברידג'ט גו'נס משוגעת על הבחור" מ-2013, ישתתפו קולין פירת' ויו גרנט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רנה זלווגר, ארכיון
צילום: אי-פי

23 שנים מאז שהופיעה לראשונה בקולנוע - "ברידג'ט ג'ונס" חוזרת. אתר "הדיילי מייל" דיווח הבוקר (ראשון) כי צילומי הסרט הרביעי בסדרת הסרטים יחלו בחודש מאי הקרוב בלונדון. על פי הדיווח כוכבת הסרט, השחקנית האמריקנית זוכת האוסקר רנה זלווגר כבר מחפשת מקום מגורים בבירה הבריטית.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

עוד דווח כי הסרט החדש יתבסס באופן חופשי על ספרה של פילדינג "ברידג'ט גו'נס משוגעת על הבחור" שיצא לאור ב-2013. בספר, ג'ונס אלמנה ומנסה לנווט את חייה בין גידול שני ילדים קטנים למציאת אהבה באפליקציות היכרויות. על אף שלא ברור עד כמה הסרט החדש יהיה נאמן לספר, בדיילי מייל מדווחים כי לצד זלווגר ישתתפו בו גם הפעם קולין פירת' ויו גרנט, שנעדר מן הסרט האחרון.

"יומנה של ברידג'ט ג'ונס" היה הסרט הראשון בסדרה שעלה לאקרנים בשנת 2001. בסרט שמבוסס על רומן באותו שם מאת הלן פילדינג, גילמה זלווגר את ג'ונס, רווקה בת 32 שעובדת בהוצאת ספרים ומתאהבת בבוס שלה, בעוד שאמה מנסה לשדך לה את חברו הטוב ביותר.

הסרט זכה להצלחה גדולה והכניס יותר מ-280 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם. לסרט יצאו שני סרטי המשך - "ברידג'ט ג'ונס: עובדות החיים" שיצא ב-2004 ו"ברידג'ט ג'ונס בייבי" שיצא ב-2016, כשאת יו גרנט החליף הפעם השחקן האמריקני פטריק דמפסי.

הפופולריים