דיווח: מופע ההולוגרמות של "אבבא" בדרך לאירוויזיון?

דיווח: מופע ההולוגרמות של "אבבא" בדרך לאירוויזיון?
עיתון "הסאן" דיווח כי במלאת 50 שנה לניצחון הראשון של שוודיה בתחרות, מארגני האירוויזיון מתכננים להביא את מופע ההולוגרמות המצליח של הלהקה לאירוע הגמר • "מארגני האירוויזיון במרוץ נגד הזמן כדי לגרום לזה לקרות", מסר גורם בהפקת המשדר לעיתון הבריטי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חברי להקת אבבא בלונדון, 26.05.22
צילום: גטי אימג'ס

41 ימים עד לגמר אירוויזיון 2024 שיתקיים בשוודיה, כלי תקשורת בבריטניה דיווחו היום (ראשון) כי מארגני התחרות כבר עובדים במרץ על החלק האומנותי של המשדר. עיתון "הסאן" הבריטי דיווח כי במלאת 50 שנה לניצחון הראשון של שוודיה באירוויזיון, מתכננים מארגני התחרות "איחוד" של מי שהביאו אז את הגביע לסטוקהולם.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

למי ששכח, מדובר בלהקת "אבבא", אז להקת פופ אנונימית שגברה על להקת "כוורת" מישראל עם השיר "ווטרלו". אלא, וכאן הטוויסט, אחרי שחברי הלהקה דחו כבר בשנה שעברה הצעה להתאחד בגמר האירוויזיון שיתקיים בחודש מאי, כעת עובדים המארגנים על הבאת מופע ההולוגרמות המצליח של הלהקה מלונדון - למאלמו.

"להביא חלק מהמופע ABBA Voyage לשוודיה זה פרויקט מורכב, כי הטכנולוגיה מאוד יקרה ומסובכת", מסר גורם בהפקת האירוויזיון לעיתון. "זו הסיבה לכך שהיו צריכים לבנות עבורו מתחם שלם בלונדון. מארגני האירוויזיון במרוץ נגד הזמן כדי לגרום לזה לקרות. זה יהיה רגע בלתי נשכח".

נזכיר, כי המופע החדשני שמוצג בממלכה מאז ינואר 2022, הכניס כבר יותר מ-150 מיליון דולר עם מכירות של יותר ממיליון וחצי כרטיסים. ב"סאן" הבריטי ציינו עוד, כי במידה שהתוכנית לא תצא לפועל בעקבות אילוצים טכניים, באירוויזיון תתקיים בכל זאת מחווה ל"אבבא" בביצוע כוכבי פופ מקומיים או זוכי עבר.

משדרי חצי גמר האירוויזיון, שיתקיימו ב-7 וב-9 במאי וגמר האירוויזיון שיתקיים ב-11 במאי, ישודרו בכאן 11. לבקשת תאגיד השידור הישראלי, הזמרת עדן גולן, נציגת ישראל לתחרות, תתמודד בחצי הגמר השני, נוכח סמיכות חצי הגמר הראשון ליום הזיכרון לשואה ולגבורה. בשבוע שעבר הוכרז כי גולן תעלה על הבמה כשיר מספר 14.

הפופולריים