מקום לדאגה: הפוסט התמוה של מתי כספי על 7 באוקטובר

מקום לדאגה: הפוסט התמוה של מתי כספי על 7 באוקטובר
המוזיקאי פרסם ערב יום הזיכרון פוסט בו טען כי מתקפת הטרור של חמאס לא התרחשה בשל מחדל ביטחוני או מודיעיני, אלא עקב בגידה בתוך מערכת הביטחון • "כל מי שלא מחובר יודע שזאת בגידה", כתב בפוסט ששותף פעמים רבות וקיבל עשרות תגובות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מתי כספי בתוכנית "זהו זה!", פברואר 2024
צילום: כאן תאגיד השידור הישראלי

המוזיקאי מתי כספי פרסם אמש (ראשון) פוסט בחשבון הפייסבוק שלו, בו טען כי מתקפת הטרור של 7 באוקטובר לא התרחשה בשל מחדל ביטחוני או מודיעיני, אלא בעקבות בגידה בתוך מערכת הביטחון.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"יום הזיכרון. דברים שמעיקים לי על הלב", פתח את הפוסט. "בכל פעם שמחסלים בכיר בחמאס, התקשורת מציינת שהחיסול נעשה בהכוונת השב"כ והמוסד, שידעו לעקוב אחרי הבכיר ולתת מידע מדויק על הבניין אליו הוא נכנס, לאיזו קומה עלה ולאיזה חלון לשגר את הטיל. לעובדות האלה אני מאמין".

"אבל אני לא מאמין שהשב"כ והמוסד לא ידעו לעקוב אחרי טרקטור שופלדוזר ענק שנסע לאט, במהירות של אולי 10 קמ"ש, בליווי מאות מחבלים ואזרחים, כדי לפרוץ את הגדר הכי משוכללת בעולם ולאנוס, לערוף ראשים ולערוך טבח ב-1,500 אזרחים במשך שעות ארוכות, ללא התערבות צה"ל על כל חילותיו", המשיך כספי. "ואחר כך מפמפמים למחוברים באדיקות לטלוויזיה את המשפט 'כשל או מחדל ביטחוני'. כל מי שלא מחובר יודע שזאת בגידה. יזכור".

הפוסט שפרסם כספי שותף פעמים רבות וקיבל עשרות תגובות.

הפופולריים