דברה מסינג על תיעוד חטיפת התצפיתניות: "מתפללת לשחרורן"

דברה מסינג על תיעוד חטיפת התצפיתניות: "מתפללת לשחרורן"
השחקנית זוכת פרס האמי שיתפה את 1.4 מיליון העוקבים שלה באינסטגרם בסרטון שצילמה בעקבות חשיפת תיעוד חטיפת התצפיתניות בנחל עוז • "חושבת על האימהות שלהן שצפו בסרטון הזה. גלו את האנושיות שבכם ופשוט תסתכלו על חמש הבנות האלה", אמרה בסרטון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דברה מסינג מגיבה לסרטון חטיפת התצפיתניות בנחל עוז, 22.05.24
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם הרשמי

בעקבות חשיפת תיעוד חטיפת חמש התצפיתניות ממוצב נחל עוז ב-7 באוקטובר, השחקנית היהודייה-אמריקנית דברה מסינג שיתפה הלילה (חמישי) סרטון תגובה אותו פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים 1.4 מיליון משתמשים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"הרגע צפיתי בסרטון של חמש הבנות שנחטפו ב-7 באוקטובר", אמרה מסינג בסרטון. "אני חושבת על האימהות שלהן שצפו מזמן בסרטון הזה והיו אמיצות מספיק כדי לשתף אותו איתנו. לראות את הבנות שלהן מדממות, מוקפות במחבלים עם כלי נשק, שאומרים להן שהן יכולות להיכנס להיריון".

"מה שהוציאו מהסרטון", הסבירה מסינג לעוקבים, "היה שחמש הנערות צפו ב-15 מחברותיהן נרצחות ממש לנגד עיניהן. שאלוהים ישמור על חמש הבנות האלו. אני מתפללת לשלומן, אני מתפללת שיהיה להן כוח, למשפחות שלהן ולחברים שלהן. אני מתפללת לשחרורן".

"אני מתפללת שנוכל להניח בצד כל ספק לכך שהמפלצות האלה התכוונו לתקוף מינית באלימות כמה שיותר נשים וילדות ב-7 באוקטובר", המשיכה מסינג. "זה קורה עכשיו בעוד כולנו יושבים בנחת, זה קורה ממש עכשיו. כי הן עדיין חטופות. בבקשה, גלו את האנושיות שבכם ופשוט תסתכלו על חמש הבנות האלה. זה לא משנה מאיפה הן, לא משנה האמונה שלהן, לא משנה מה הממשלה שלהן עושה. בבקשה".

מסינג, שניצבה לצד ישראל מאז יומה הראשון של המלחמה, ביקרה בארץ בחודש דצמבר האחרון ונפגשה עם נשיא המדינה יצחק הרצוג. מלבד פעילותה ההסברתית ברשתות החברתיות, השתתפה מסינג בקמפיין למען שחרור החטופים, בקליפ למען החטופים שצילמו כוכבי ברודוויי ואף נשאה דברים בעצרת התמיכה בישראל שהתקיימה בוושינגטון.

הפופולריים