דיווח: סלין דיון מתכננת לקיים הופעה חיה בפעם האחרונה

דיווח: סלין דיון מתכננת לקיים הופעה חיה בפעם האחרונה
"הסאן" הבריטי דיווח כי הכוכבת הקנדית שוקלת להקליט משדר טלוויזיוני בו תבצע את להיטיה הגדולים בפעם האחרונה • "סלין לא ויתרה על הרצון שלה לשיר שוב", מסר לעיתון גורם המקורב לדיון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סלין דיון בטקס פרסי הגראמי, 04.02.24
צילום: גטי אימג'ס

רגע אחרי ששוחרר קדימון לסרט בו תיעדה את התמודדותה עם תסמונת האדם הנוקשה, כלי תקשורת בבריטניה מדווחים כי הזמרת סלין דיון שוקלת להקליט משדר טלוויזיוני בו תבצע את להיטיה הגדולים בפעם האחרונה. כך דיווח הבוקר עיתון "הסאן" הבריטי. "סלין לא ויתרה על הרצון שלה לשיר שוב", מסר לעיתון גורם המקורב לזמרת. "היא עובדת עם מאמני קול ומומחים כבר יותר משישה חודשים. היא מאמינה שתוכל לקיים מופע מצולם עם מיטב להיטיה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

ביום חמישי האחרון שחרר שירות הסטרימינג Prime Video קדימון לסרט הדוקו I Am: Celine Dion שיעלה ב-25 ביוני. "אני עובדת קשה מדי יום", אומרת דיון בקדימון. "אבל אני חייבת להודות, זה לא פשוט. אני מתגעגעת כל כך, לקהל. אני מתגעגעת אליהם. אם אני לא מסוגלת לרוץ, אני אלך. אם אני לא מסוגלת ללכת, אני אזחל. אני לא אעצור".

בריאיון שנתנה בחודש שעבר למגזין Vogue France אמרה דיון: "לא ניצחתי את המחלה, היא עדיין בגופי ותמיד תהיה". היא הוסיפה כי היא מקווה שיום אחד תהיה חזקה מספיק כדי להופיע שוב על הבמה. "חמישה ימים בשבוע אני עוברת טיפולים ספורטיביים, פיזיים וקוליים", שיתפה בריאיון. "אני עובדת על האצבעות בכפות הרגליים, הברכיים, השוקיים, האצבעות, השירה והקול שלי".

דיון, בת 56, חשפה בסרטון שפרסמה בדצמבר 2022 כי התכווצויות השרירים איתן היא מתמודדת, משפיעות על כל חלק בשגרת החיים שלה. "לפעמים הן מקשות עליי ללכת ולא מאפשרות לי להשתמש במיתרי הקול ולשיר כמו שאני יודעת", אמרה אז. בעקבות מצבה הרפואי, נאלצה הזמרת לבטל את כל הופעותיה שתוכננו ל-2023 ו-2024.

הפופולריים