צפו

בעודו מתמודד עם סרטן - אדם הופיע בהיכל התרבות: "אני עוד חי"

בעודו חולה בסרטן - אדם הופיע בהיכל התרבות: "אני עוד חי"
הזמר והשחקן התארח בהופעתו של המוזיקאי והיוצר יהונתן פרלמן. אדם ביצע על הבמה שני שירים - "אחרי שאמות" ואת אחד הלהיטים המזוהים איתו "סוד" וזכה לתשואות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הזמר אדם
צילום: כאן חדשות

הזמר והשחקן אדם, שמתמודד בשנה האחרונה עם מחלת הסרטן, התארח הלילה (שני) בהופעתו של המוזיקאי והיוצר יהונתן פרלמן בהיכל התרבות תל אביב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

אדם, שחגג מוקדם יותר החודש את יום הולדתו ה-64, ביצע על הבמה שני שירים - "אחרי שאמות" ואת אחד הלהיטים המזוהים איתו "סוד" - וזכה לתשואות. בין השירים, קטע אדם את מחיאות הכפיים ואמר לקהל: "טוב די נו, אני עוד חי, הלו. לא לעוד הרבה זמן, אבל בסדר".

בשבוע שעבר הודיע הזמר בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו כי הוא מתכוון להתארח במופע. "יש לי קושי בהליכה, קושי בנשימה, קושי בשמיעה, קושי להזיז את הצוואר והעורף וקושי להוציא קול ולדבר", כתב אז. שבוע קודם לכן התייחס בפוסט אחר לשמועות שנפוצו על מותו וכתב: "המצב לא טוב, אבל אל תעמדו עם סטופר. עדיין נלחם ועדיין חולם לעלות על במה אפילו לשיר אחד. תודה על הדאגה והאהבה".

אדם, מהזמרים האהובים והמצליחים במדינה משנות ה-80, חשף בחודש מאי בשנה שעברה כי אובחן עם מחלת הסרטן. "היום התבשרתי שאצטרך לעבור סדרת טיפולים, הקרנות וכימותרפיה", כתב אז. "מאחר שהוגדרתי כחולה אונקולוגי, אין צורך שזה ידלוף ואין צורך להסתיר, אלא בעזרת השם להתמודד עם מה שיבוא".

בחודש ינואר השנה הוא הופיע בעצרת המרכזית בכיכר החטופים בתל אביב. "המלחמה 'השנייה' מונעת ממני להסתובב ולהיות, אבל ידעתי שהיום אל מולכם ובשביל המטרה שלכם אני חייב להגיע", אמר לקהל. "מה שהחזיק אותי עד 7 באוקטובר זה האמונה ובאיזה שהוא מקום הידיעה או ההחלטה שאני אנצח. תסמכו עליי - אנחנו ננצח".

הפופולריים