סיינפלד סילק מפגין אנטי-ישראלי מההופעה - וזכה לתשואות

סיינפלד סילק מפגין אנטי-ישראלי מההופעה - וזכה לתשואות
הקומיקאי היהודי-אמריקני צחק על המפגין: "אתה ממש משפיע, אנחנו בצד שלך עכשיו, הוכחת את הנקודה באופן כל כך טוב"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'רי סיינפלד בהופעה, ארכיון
ג'רי סיינפלד בהופעה, ארכיון צילום: גטי אימג'ס

הקומיקאי היהודי-אמריקני ג'רי סיינפלד תועד כשהוא מסלק מפגין אנטי-ישראלי מהופעה שקיים היום (ראשון) בסידני אוסטרליה. הקהל הריע בזמן שהמפגין, שצעק "מהים לנהר פלסטין תהיה חופשית", הוצא מהאולם. "מטומטם, יעיפו אותך תוך שלוש שניות", קרא לעברו סיינפלד.

" data-embed-height="240" data-embed-width="360" data-embed-constrain="true">

"הנה גאון גבירותיי ורבותיי", צחק סיינפלד. "הוא פתר את הבעיות במזרח התיכון! אתה ממש משפיע, אנחנו בצד שלך עכשיו, הוכחת את הנקודה באופן כל כך טוב. הגעת למקום הנכון להביע את הדעות הפוליטיות שלך".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"מחר נקרא בעיתון 'הבעיות במזרח התיכון נפתרו הודות לאדם שעצר את הקומיקאי היהודי'", הוא הוסיף על הבמה. "עכשיו כולם במזרח התיכון פשוט יסתדרו אחד עם השני. זה יעבוד - אתה צריך להיות במרחק של 20 אלף מייל מהבעיה ולדפוק קומיקאי, כך תפתור בעיות בעולם".

לפני כשבועיים, חמישה חודשים לאחר שביקר עם משפחתו בישראל בעקבות מתקפת הטרור של 7 באוקטובר, סיינפלד התייחס לביקור בהסכת Honestly של העיתונאית האמריקנית בארי ווייס שפורסם באתר The Free Press. כשנשאל על ידי המגישה איך היה מתאר את ביקורו כאן, תיאר אותו סיינפלד: "החוויה העוצמתית ביותר בחיי". כשווייס ביקשה שיסביר מדוע, סיינפלד שתק, מלמל "את יודעת... את יודעת" ונחנק מדמעות. כשנשאל אם הוא חושב על אדם מסוים, הקומיקאי הנהן בחיוב, שלף ממחטה מכיסו כדי לנגב את הדמעות והתנצל.

הקומיקאי היהודי היה מהקולות הבולטים שתמכו בישראל נוכח מתקפת הטרור. "חייתי ועבדתי בקיבוץ בישראל כשהייתי בן 16", כתב סיינפלד בפוסט ב-10 באוקטובר. "מאז אני אוהב את המולדת היהודית שלנו. הלב שלי נשבר מההתקפות ומהזוועות האלה, אבל אנחנו עם חזק מאוד גם בליבנו וגם בראשנו. אנחנו מאמינים בצדק, חופש ובשיוויון. אנחנו נשרוד ונשגשג ויהי מה. תמיד אעמוד לצד ישראל ולצד העם היהודי". לפוסט צירף תמונה של אישה עטופה בדגל ישראל עם הכיתוב I STAND WITH ISRAEL.

הפופולריים