סר איאן מקלן נפל מהבמה במהלך הצגה בלונדון

סר איאן מקלן נפל מהבמה במהלך הצגה בלונדון
על פי ה-BBC, השחקן בן ה-85 שמשתתף בהצגה Player Kings בווסט-אנד, היה בעיצומה של סצינת קרב כשאיבד את שיווי משקלו ונפל מהבמה • מטעם התיאטרון נמסר כי מקלן במצב רוח טוב, צפוי להתאוששות מלאה וישוב אל הבמה ביום רביעי הבא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סר איאן מקלן, ארכיון
סר איאן מקלן, ארכיון צילום: גטי אימג'ס

השחקן הבריטי סר איאן מקלן פונה הלילה (שלישי) לבית חולים לאחר שנפל מהבמה בזמן הצגה בה השתתף בלונדון. על פי דיווח באתר ה-BBC, השחקן שמשתתף בהצגה Player Kings בתיאטרון נואל קווארד בווסט-אנד, היה בעיצומה של סצינת קרב כשאיבד את שיווי משקלו ונפל מהבמה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

דובר מטעם התיאטרון מסר ל-BBC כי מקלן במצב רוח טוב וצפוי להתאוששות מלאה. הקהל שהיה באולם התבקש לעזוב את התיאטרון והתבשר כי ההצגה בוטלה. על פי הדיווח, כשמקלן נפל מהבמה הוא זעק לעזרה וצוות ההצגה מיהר לסייע לו. בהמשך הלילה עבר מקלן צילום בבית החולים. הצגה נוספת של המחזה שתוכננה להתקיים ביום שלישי הבא בוטלה ומקלן צפוי לשוב אל הבמה למחרת.

Player Kings היא הפקה חדשה המורכבת מהמחזות "הנרי הרביעי, חלק ראשון" ו"הנרי הרביעי, חלק שני" מאת וויליאם שייקספיר. ההפקה עלתה בווסט אנד בחודש אפריל האחרון ונועדה להיות מוצגת בו במשך 12 שבועות.

בין התפקידים השייקספיריים אותם גילם בעבר מקלן נמנים ריצ'רד השני, ריצ'רד השלישי, המלך ליר ומקבת. לאחרונה לוהק לתפקיד המלט בעיבוד קולנועי חדש של הבמאי שון מטיאס.

על המסך הגדול גילם מקלן בין היתר את דמותו של גנדלף בסדרת סרטי "שר הטבעות" ו"ההוביט" ואת דמותו של מגנטו בסדרת סרטי "אקס-מן". בשנים האחרונות השתתף גם בסרטים "מר הולמס", "היפה והחיה" ו"השקרן הטוב".

הפופולריים