שירה האס זכתה בפרס חבר השופטים בפסטיבל הסדרות של מונטה קרלו

שירה האס זכתה בפרס בפסטיבל הסדרות של מונטה קרלו
הפרס החשוב הוענק להאס על תפקידה בסדרת הדרמה הישראלית "טיפול לילי", שתעלה בשבוע הבא ב-yes • האס הודתה בנאומה לאמה שהלכה לעולמה בשנת 2022: "כמו כל דבר בחיי, ההישג המדהים הזה התרחש בזכותה - ולמענה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שירה האס, ארכיון
שירה האס, ארכיון צילום: אי-פי

השחקנית שירה האס זכתה הערב (שלישי) בפרס חבר השופטים לשחקנית הטובה ביותר בפסטיבל הסדרות הבין-לאומי של מונטה קרלו. האס זכתה בפרס על תפקידה בסדרת הדרמה "טיפול לילי" שתעלה בשבוע הבא ב-yes.

"שלום לכולם, תודה רבה על הכבוד הגדול הזה", אמרה האס שלא נכחה בטקס בסרטון שצולם בארצות הברית. "הלוואי והייתי יכולה להיות שם איתכם. 'טיפול לילי' היא סדרה על ריפוי, על אבל ועל אהבה. אני אוהבת את הסדרה הזאת מאוד. התפקיד הזה היה משמעותי עבורי ברמה הכי אישית אז תודה רבה לרענן (כספי) היוצר שלה וליוסף (סוויד) המטפל שלי על המסך וחבר מאחורי המצלמה". האס ביקשה להודות גם לבן זוגה עידו וייסמן, לאביה ולאמה שהלכה לעולמה בשנת 2022. "כמו כל דבר בחיי, ההישג המדהים הזה התרחש בזכותה - ולמענה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

סדרת הדרמה "טיפול לילי" מביאה את סיפורו של פסיכולוג הנאלץ לקבל את מטופליו רק בשעות הלילה. בסדרה מככבים מלבד האס גם השחקנים יוסף סוויד וירון ברובינסקי. מדובר בדרמה ישראלית ראשונה שמתקבלת לפסטיבל בין-לאומי מאז פרוץ המלחמה. פסטיבל הסדרות היוקרתי בחסותו של הנסיך אלברט ממונקו, מתקיים זו השנה ה-63 בהשתתפות שורה של כוכבים בין-לאומיים, בהם השחקן זוכה האוסקר מורגן פרימן.

הפופולריים