עדן גולן על קריאות הבוז באירוויזיון: "הייתי בשוק שהגיעו לרמה כזאת"

עדן גולן על העוינות באירוויזיון: המומה שהגיעו לרמה כזאת
נציגת ישראל לתחרות שהתקיימה במאלמו בחודש שעבר, התייחסה בריאיון לאתר The Free Press האמריקני לעוינות שחוותה מנציגי מדינות שהתמודדו מולה • "אני חושבת שמה שהרגיז אותם היה שזה פשוט לא השפיע עליי", אמרה גולן בריאיון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדן גולן בריאיון
עדן גולן בריאיון צילום: The Free Press

קצת יותר מחודש מאז גמר האירוויזיון בו הגיעה אל המקום החמישי, נציגת ישראל לתחרות, הזמרת עדן גולן, התראיינה באתר The Free Press האמריקני והתייחסה לעוינות שחוותה מחלק מנציגי המדינות שהתמודדו מולה ולקריאות הבוז שספגה כשהופיעה על הבמה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

"זה קרה בכל הופעה והופעה", אמרה גולן בריאיון שפורסם היום (חמישי) לפנות בוקר. "היו ימים שזה היה קיצוני יותר. זאת הייתה חוויה. ידעתי שהולכים לשנוא אותי ושיתרחשו דברים שליליים. חשבתי שהאוזניות יחסמו את הרעש. אבל טעיתי. אחרי החזרה הראשונה, אני זוכרת שלא שמעתי את עצמי בכלל אלא רק את קריאות הבוז, הצרחות והצעקות".

"אחרי ההופעה הראשונה הייתי קצת המומה", היא הוסיפה. "לא הבנתי איך אנשים לרמה כזאת. אבל אמרתי לעצמי 'זה בסדר, זאת הבחירה שלהם'. בחרתי להפוך את זה 'לכוח שלי'. בנקודה מסוימת זה הדליק בי במשהו, אמרתי 'כן, תצעקו עליי, תגידו מה שאתם רוצים'. אני חושבת שמה שהרגיז אותם אפילו יותר הייתה העובדה שכבר לא היה לי איכפת. זה פשוט לא השפיע עליי".

גולן נשאלה מה עבר בראשה כשעיתונאי פולני שאל אותה במסיבת עיתונאים אם היא מאמינה שבהתמודדותה היא מסכנת את יתר המתחרים. "אני חושבת שזה היה לא ראוי", השיבה גולן. "אין לזה קשר לסיבה שבגללה השתתפנו בתחרות. איגוד השידור האירופי נקט בכל הצעדים הבטחוניים כדי לעשות את התחרות בטוחה עבור כל המתמודדים. כלומר, לא היינו שם אם היינו בסכנה. בסופו של יום אני זאת שהקיפו אותה מאבטחים, אני זאת שלא הייתי יכולה לעזוב את המלון, אני זאת שלא הייתי יכולה לנוע בחופשיות".

"עברתי דברים בחיים, בריונות, אנטישמיות שהפכו אותי למי שאני היום", אמרה גולן עוד בריאיון. "זה לימד אותי לשלוט ברגשות שלי, לדעת מה לקחת ללב וממה להתעלם. אני חושבת שזה מה שעזר לי להתמודד במסע הזה, להמשיך הלאה בלי להביט לאחור".

הפופולריים