ישראל במלחמה

נועה מרציאנו הובאה למנוחות: "סליחה שלא שמרנו עלייך"

נועה מרציאנו הובאה למנוחות: "סליחה שלא שמרנו עלייך"
גופתה של חללת צה"ל חולצה ממבנה סמוך לבית החולים שיפא בעזה והוחזרה לישראל. אימה ספדה לה: "בעולם מתוקן לא היינו עומדים כאן, אבל אנחנו לא בעולם מתוקן"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נועה מרציאנו
צילום: פייסבוק

דובר צה"ל הותיר לפרסום היום (שישי) כי הוחזרה לארץ גופתה של רב"ט נועה מרציאנו, תצפיתנית בת 19 ממודיעין, שחמאס פירסם סרטון שלה מהשבי בעזה לפני מספר ימים. לאחר פרסום הסרטון צה"ל הודיע כי היא אינה נמצאת בין החיים. מידע ממוקד ומדויק של שב"כ הוביל את הכוחות בשטח לאיתור גופתה במבנה סמוך לבית החולים.

נועה הובאה למנוחות היום ואימה ספדה לה: "בעולם מתוקן לא היינו עומדים כאן, אבל אנו לא בעולם מתוקן. הלב מסרב לקבל, מיום שבת השחורה אין לנו מנוחה, הכאב שלנו הפך לכאב של המדינה, ניסינו הכול, 40 יום בהם הפכנו כל אבן והיום אנחנו מבקשים סליחה שלא הצלחנו - את שמרת עלינו אבל אנחנו לא שמרנו עלייך".

ישראל במלחמה: שמות החטופים
הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

מדובר צה"ל נמסר: "גופתה של חללת צה"ל רב"ט נועה מרציאנו ז"ל, חולצה על ידי כוח צה"ל מגדוד 603 מצוות קרב חטיבתי 7, ממבנה בסמוך לבית החולים שיפא ברצועת עזה לשטח מדינת ישראל. לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה ורבנות צבאיים, הודיעו אמש נציגי צה"ל למשפחתה של רב"ט נועה מרציאנו ז"ל, על כך שגופתה חולצה והוחזרה לשטח מדינת ישראל".

עוד מסר דובר צה"ל: "צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה. המשימה הלאומית שעומדת לנגד עינינו היא איתור הנעדרים והשבת החטופים הביתה. צה"ל פועל באופן צמוד ובתיאום מלא עם הגופים הלאומיים והביטחוניים הרלוונטיים לצורך עמידה במשימות אלה, ולא נרפה עד להשלמתן".

הפופולריים