עדי שוהם שוחררה עם ילדיה יהל ונווה - האב נותר בשבי

עדי שוהם שוחררה עם ילדיה יהל ונווה - האב נותר בשבי
טל, עדי, יהל ונווה מתגוררים בצפון הארץ ובאו לארוחת חג אצל משפחתם בבארי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יהל ונווה שוהם
צילום: באדיבות המשפחה

יהל, נווה ועדי שוהם שוחררו היום (שבת) משבי חמאס במסגרת הפעימה השנייה בעסקת שחרור החטופים. יהל בת ה-3 ונווה בן ה-8 נחטפו מקיבוץ בארי יחד עם אימם עדי ואביהם טל, שעדיין חטוף בעזה. סב המשפחה, אבשלום הרן, נרצח ב-7 באוקטובר.

במשפחתם המורחבת נחטפו כעשרה אנשים ונרצחו שניים. יחד איתם נחטפו גם שרון אביגדורי, אחותו של אבשלום, וביתה נועם. יהודית ונטלי רענן, ששוחררו לפני כחודש, הן גם בנות משפחתן.

> החדשות והעדכונים בערוץ הווטסאפ הרשמי של כאן חדשות

> הפנים והשמות: כל החטופים שנמצאים ברצועת עזה

> מגיל 10 חודשים ועד 18: הילדים החטופים בעזה

טל, עדי, יהל ונווה מתגוררים בצפון הארץ ובאו לארוחת חג אצל משפחתם בבארי. טל נושא אזרחות אוסטרית ועדי והילדים בעלי אזרחות גרמנית. אביו של טל, גלעד, התכתב איתו בדקות האחרונות בשבת השחורה, עד שנותק איתו הקשר בסביבות השעה 10:30. "טל כתב לי, 'אנחנו בממ"ד, ירו לידינו' ומאז ניתק הקשר", סיפר. הסב הוסיף כי הבית בו שהו - הוצת: "קיבלנו סרטון שהבית שרוף לגמרי, אבל נאמר לנו שאין גופות בפנים".

אביו של טל שנותר בשבי, שיתף בפחד הגדול שלו מאז חטיפתם: "שיפרידו בין הנכדים שלי, יתנו אותם למשפחות שם והם יתאסלמו. אנחנו יודעים בוודאות שטל הוצא חי, אני רוצה להאמין שהוא חזק. לגביי השאר - אנחנו לא יודעים".

עוד ציין הסב כי "יש כעסים בין משפחות החטופים, אחד רוצה לשחרר את זה ואחד רוצה לשחרר את השני. המסר הוא שאי אפשר לשחרר את כולם יחד, זה חייב לבוא בשלבים. לי יש שבעה בני משפחה, בני, כלתי וילדיהם, אני רוצה מאוד שכולם יצאו, אבל ברור לי שנשים וילדים צריכים לצאת קודם, הם לא יוכלו לשרוד הרבה זמן שם". 

הפופולריים