משפחתו של גיא אילוז עודכנה שנרצח, חולצה גופתו של אופיר צרפתי מהרצועה

משפחתו של גיא עודכנה שנרצח, חולצה גופתו של אופיר
בהודעה שפירסם בית הספר התיכון בו למד גיא נכתב עליו: "היה אדם של אהבה, אושר וצחוק"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

56 יום לאחר שנחטף מהמסיבה ברעים: למשפחתו של גיא יצחק אילוז, בן 26 מרעננה, נמסרה היום (שישי) הודעה על מותו. בהודעה שפירסם בית הספר התיכון בו למד נכתב עליו: "היה אדם של אהבה, אושר וצחוק. איש אהוב אשר התחבר לכולם וכולם התחברו אליו. המוזיקה ליוותה את גיא כל חייו ועד ליום מותו".

מוקדם יותר היום, גופתו של אופיר צרפתי, שהשתתף במסיבת הנובה, הובאה לישראל מעזה במבצע של צה"ל ובעקבות מידע מודיעיני. בתחילה הוגדר אופיר נעדר, לאחר מכן חטוף, ובהמשך משפחתו התבשרה שהוא נרצח.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

אחרי 55 ימים של חוסר ידיעה, משפחתו של אופיר צרפתי, בן 27 מהקריות, שנחטף מהמסיבה ברעים לרצועת עזה, עודכנה שהוא נרצח. הוריו קיבלו את הבשורה המרה ביום חמישי במלון בבודפשט, שם שהו אחרי שהוזמנו על ידי מכבי חיפה, אותה אהד צרפתי, למשחק בליגה האירופית.

צרפתי חגג במסיבה את יום הולדתו והוביל בה את החבורה איתה בילה בניסיון להיחלץ מהמתקפה. לפני שנחטף, הוא הספיק להציל את בת זוגו, שובל, ואת חברתה שי, שחולצו לבסוף, אחרי שעות. שמונה חברים עלו על רכב חילוץ ואופיר התכוון לשכב בתא המטען, אלא שאז הופיע במקום עוד רכב ואופיר עלה עליו במקום.

הוא הוגדר נעדר במשך שלושה שבועות, וב-31 באוקטובר צה"ל הודיע למשפחה כי הוא נחטף לעזה. מאחת העדויות שנאספו עלה כי הוא נפצע באורח קשה.

הפופולריים