"זהו זה. הם פה. נגמר": מצמרר - השיחה האחרונה בין רון שרמן, החייל שנחטף לעזה וגופתו חולצה היום, לאימו

"הם פה, נגמר": ההודעות האחרונות של רון שרמן שנהרג בשבי
מצמרר: הההתכתבות האחרונה של החייל ואימו, זמן קצר לפני שנחטף בעודו בחיים לשבי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

סמל רון שרמן, שפורסם היום (שישי) שגופתו הוחזרה לשטח ישראל, שוחח עם אימו בבוקר השבת השחורה, ושלח לה הודעה דרמטית באותה השבת השחורה בה נחטף: "הדבר הכי מפחיד שהיה לי בחיים. באמת, לא בטוח עוברים את הלילה. עוד טיל נפל פה עכשיו, מטר מאיתנו. יש מתקפה על המת"ק עצמו. אנחנו במיגונית מסריחה מחוץ למגורים. הרסיסים לידנו".

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

> החטופים שעדיין בשבי חמאס - הרשימה המלאה

האם שוב שאלה אותו לשלומו כרבע שעה לאחר ההודעות ורון השיב: "אדום על המתק, את לא מתארת לעצמך". אימו ניסתה להרגיע אותו - "הבסיס מוגן הרבה יותר ממה שאתה חושב".

"נראה לי שאני הולך להתחבא מתחת למיטה. זה מטר לידנו", הוא ניסה להרגיע את האם, ששאלה "מה המפקדים אומרים לכם?". רון השיב: "איזה מוגזם. יש פה לוחמים שהרגע סיימו. יותר צעירים ממני.

האם שאלה שוב: "איפה המפקד? דבר עם המפקד". ורון השיב לה רצף של הודעות, שהיו ההודעות האחרונות בין השניים. "ביי אמא, אני אוהב אתכם", כתב רון עם לבבות. "זהו זה. הם פה. נגמר".

אלכס, אביו של רון, התראיין לפני כשבוע לכאן רשת ב וסיפר על התמיכה שהוא ואשתו מקבלים: "מדהים כמה שהעם מתייצב מאחורינו". בהמשך, אלכס הוסיף: "ממשלת ישראל ככל הנראה צריכה תזכורת יום יומית. הם צריכים לחשוב שהבן שלהם, הבת, הנכדה, נמצאים במנהרות חמאס. כנראה שזה לא מספיק חלחל. הלחץ הצבאי מוצדק למרות שחייהם של החטופים בסכנה".

הפופולריים