שוחררה בעסקת החטופים - ונעצרה אחרי שניסתה לחדור לישראל

שוחררה בעסקת החטופים - ונעצרה אחרי שניסתה לחדור לישראל
בת 21, המזוהה עם חמאס, נעצרה בחשד להתחזות לישראלית כדי להיכנס לשטח הארץ. היא הופיעה בסרטון תעמולה של ארגון הטרור לאחר שחרורה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תושבת בית עור בסרטון תעמולה לחמאס
צילום: .

תושבת בית עור בת 21 נעצרה בחשד לניסיון חדירה לישראל תוך שהיא מתחזה לישראלית. בהודעה שיצאה היום (ראשון) מטעם המשטרה ושב"ס נכתב כי העצורה, ששוחררה בחודש נובמבר 2023 במסגרת עסקת חטופים, עשתה שימוש בתעודת זהות ישראלית שאינה שייכת לה כדי להונות את השוטרים, וכי היא הופיעה בסרטון תעמולה של חמאס לאחר שחרורה.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בסרטון התעמולה לארגון הטרור תועדה העצורה אומרת: "נשארו כ-12 אסירות. כל אחת מחכה לתור שלה, ובבית מחכות למתי שהן ייצאו באמת. שאללה ישחרר את כל האסירים".

המעצר של החשודה התבצע ביום שישי האחרון באזור מעבר א-זעיים שממזרח לירושלים. לוחמי מג"ב שאיישו את המחסום עצרו רכב חשוד לבדיקה, שבו שהתה החשודה שהזדהתה באמצעות תעודת זהות ישראלית שלא שייכת לה.

בבדיקה נוספת שערכו בשטח גילו כי החשודה מזוהה עם חמאס ונעצרה בחודש אוקטובר האחרון בגין הפרות סדר, שכללו יידוי אבנים על כוחות הביטחון. כמו כן, עודדה את המתקפת הטרור של חמאס ב-7 באוקטובר ושוחררה מהכלה במסגרת הפעימה החמישית של עסקת החטופים. מעצרה הנוכחי הוא הרביעי במספר, כאשר שניים מתוכם היו על רקע ביטחוני.

הפופולריים