היום ה-138 למלחמה

סמ"ר אברהם אובגן, בן 21 מנתניה, לוחם בחטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה

סמ"ר אברהם אובגן, לוחם בחטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון עזה
האירוע התרחש כאשר אוגדה 162 פשטה על שכונת זיתון, והכוח הותקל בידי מחבלים. בכך, מספר החללים מתחילת המלחמה עלה ל-576
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אברהם אובגן
צילום: צה"ל

צה"ל התיר היום (רביעי) לפרסום כי סמ"ר אברהם אובגן, בן 21 מנתניה, לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה . האירוע התרחש כאשר אוגדה 162 פשטה על שכונת זיתון, והכוח הותקל בידי מחבלים. בכך, מספר החללים מתחילת המלחמה עלה ל-576.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

שמות הנופלים והנופלות

בנוסף, לוחם בגדוד 932, חטיבת הנח"ל ולוחם מילואים בגדוד איסוף 636, אוגדת יהודה ושומרון (877), נפצעו באורח קשה בקרב בצפון רצועת עזה. כמו כן, לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפצע באורח קשה בקרב בצפון הרצועה.

אתמול פורסם כי סמ"ר מעוז מורל, בן 22 מהיישוב טלמון, לוחם בסיירת צנחנים, נפטר מפצעיו לאחר שנפצע ב-15 לפברואר בקרב בדרום רצועת עזה. ורדה, אימו של מעוז סיפרה לכאן רשת ב על בנה: "ילד פשוט, הוא הסתובב עם חיוך מאוד גדול. ילד שקט יחסית, אבל ילד כשיש לו מטרה, הוא עובד יום יום כדי להשיג אותה. זה צריך להיות המסר לכולם – לא צריך להיות אדם גדול כדי להשפיע על אנשים בעולם". 

יומיים קודם לכן, ביום שני, פרסום כי סמ"ר סימון שלומוב, בן 20 מקריית ביאליק, נפל בקרב בדרום הרצועה. שלומוב, לוחם בגדוד 202 בחטיבת הצנחנים, נהרג בהיתקלות עם מחבלים. ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, ספד לשלומוב וכתב כי הוא היה חייל בודד שהתגורר בדירת שותפים בעיר לאחר שעלה לארץ במסגרת תוכנית נעל"ה במארס 2021.

הפופולריים