הותר לפרסום

רס"ן במילואים עמישר בן דוד נפל בקרב בדרום הרצועה

רס"ן במילואים עמישר בן דוד נפל בקרב בדרום הרצועה
השר סמוטריץ' בן דודו של עמישר ספד לו: "מותך ומות כל לוחמינו הגיבורים לא יהיה לשווא" • מניין חללי צה"ל מתחילת המלחמה עלה ל-588
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רס"ן (מיל') עמישר בן דוד
צילום: באדיבות המשפחה

צה"ל התיר הערב (שבת) לפרסום כי רס"ן (מיל') עמישר בן דוד, בן 43, מעלי, מפקד חפ"ק עוצבת הקומנדו, נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה. בכך עלה מניין חללי צה"ל מתחילת המלחמה ל-588. 

רס"ן במילואים עמישר בן דוד

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

> שמות הנופלים והנופלות

בן דוד הינו החלל החמישי מעלי, הוא הותיר אחריו אישה וחמישה ילדים. השר בצלאל סמוטריץ' בן דודו, ספד לו בחשבון הטוויטר: גדלנו יחד. מעט יחסית בני דודים עם קשר חזק ומיוחד. 'שנר' קראנו לו. חופשים, שבתות, טיולים, שמחות. איזה איש. איזה כאב. אין מילים. על האש משותף בקיץ האחרון. מי חלם שזו תהיה התמונה האחרונה".

סמוטריץ' הוסיף: עמישר, בן דודי האהוב - אעשה את הכל ואפעל ככל כוחי מול כל מי שאצטרך כדי שנשמיד בעזרת השם עד תום את אויבינו ולא נעצור לרגע. מותך ומות כל לוחמינו הגיבורים לא יהיה לשווא. ה' יקום דמך.

צילום: חשבון הטוויטר של בצלאל סמוטריץ'

יו"ר היישוב עלי אריאל אלמליח, בו התגורר בן דוד ספד לו גם כן: "עמישר ואני למדנו יחד במכינה הקדם צבאית 'בני דוד' בעלי והבשורה על נפילתו היא סכין בלב. עמישר היה לב של חסד ועזרה לזולת וכיהן שנים רבות כראש צוות מד"א של היישוב, נפילתו היא אובדן קשה ליישובינו. משתתפים בצערם של שלומית הילדים וכל משפחת בן דוד, יהי זכרו ברוך".

ראש מהמועצה האזורית בנימין ישראל גנץ מסר: "לב כולנו עם שלומית היקרה והילדים הרכים. עמישר התגייס בשמחת תורה ומאז כמעט לא היה בבית. הוא שירת בחפ"ק של חטיבת הקומנדו. בזכותו ובזכות חבריו הגיבורים עם ישראל חי. בנימין כולה מחבקת ומחזקת את תושבי עלי ובייחוד את החברים בשכונת היובל".

ביום רביעי הותר לפרסום כי סמ"ר דויד ששון, לוחם ביחידת עוקץ בן 21 מגנות הדר, נפל בקרב ברצועת עזה. באותו קרב בו נפל, 12 לוחמים נוספים נפצעו, בהם חמישה שמצבם מוגדר קשה. שלושה מהפצועים הם לוחמים בחטיבת הקומנדו, ושניים מהם לוחמים ביחידת עוקץ. בקרב אחר בדרום הרצועה, נפצע קשה לוחם בחטיבת הקומנדו. ששון הוא הלוחם הראשון שנפל מיחידת עוקץ מאז החל התמרון הקרקעי ברצועה. 

סמ"ר דויד ששון
הפופולריים