משפחתו של דרור אור הגיבה לראשונה על הירצחו: "משימת חיינו - לדאוג לילדים היתומים"

משפחת אור: "משימת חיינו - לתמוך בילדים היתומים של דרור"
אחיו של דרור אור ביקר בדבריו את הממשלה: "מרצחי חמאס הצליחו להרוג את דרור ולחטוף את גופתו עקב ההפרה הנוראית של ביטחון תושבי ישראל. הפקרה זו ממשיכה ביתר שאת כל הזמן. חייבים הסכם מיד!"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: צילום: מטה משפחות החטופים

משפחתו של דרור אור, שנרצח ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה, הגיבה היום (שישי) לראשונה לידיעה הקשה שנמסרה לה אתמול, לפיה הוא לא בן החיים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

אלעד אור, אחיו של דרור, אמר בסרטון שצולם היום: "אתמול בערב קיבלנו את הבשורה המזעזעת, לפיה כוחות הביטחון הצליחו לאסוף מידע המוכיח כי דרור, אחי היקר, החכם, האהוב וטהור הלב, נרצח בבארי באסון השביעי, וגופתו נחטפה לעזה".

 

ילדיו של דרור, עלמה ונעם אור, נחטפו גם הם לעזה, ושוחררו בעסקת החטופים בסוף נובמבר האחרון. יונת, אשתו של דרור, נרצחה בטבח בקיבוץ, וכעת ילדיהם המשותפים נותרו יתומים מאב ומאם. "משימת חיינו מעכשיו ולתמיד תהיה לתמוך בילדים היקרים והאמיצים של דרור ויונת, שנותרו יתומים מאם ומאב וביתר בני המשפחה שניצלו מהטבח", אמר אלעד בהקשר זה.

משפחת אור. צילום: דוברות מטה המשפחות

משפחת אור. צילום: דוברות מטה המשפחות

"משפחתנו מודה לקהילה האדירה התומכת בנו. מרצחי חמאס הצליחו להרוג את דרור ואף לחטוף את גופתו, עקב ההפקרה הנוראית של ביטחון תושבי בארי וכל תושבי ישראל", הוסיף האח. "הפקה זו ממשיכה ביתר שאת כל הזמן, כאשר ממשלת ישראל בורחת מאחריות, נכשלת בהשבת החטופים ושריה עזי המצח אף מתעמתים איתנו ועולבים בנו. חייבים הסכם מיידי! די לגרירת הרגליים ולמשחקים הפוליטיים!".

 

הפופולריים