בפעם השנייה

תקרית אחר תקרית: מפגינים יידו אבנים לעבר משאיות סיוע לעזה

תקרית אחר תקרית: נערים יידו אבנים לעבר משאיות סיוע לעזה
אתד הנהגים אמר לכאן חדשות: "במשטרה הבטיחו שלא יקרה לנו כלום. חייל שהיה שם אמר לנו: 'אם אתם מדברים איתם אנחנו שוברים לכם את הידיים'"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פגיעה במשאית - 16.05.24
צילום: ללא

בפעם השנייה: מפגינים יידו אבנים לעבר משאיות שהעבירו סיוע הומניטרי לעזה ממעבר תרקומיא למעבר כרם שלום, המשאיות ניזוקו והנהגים לא נפצעו. כך דווח היום (חמישי) בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

עימאד זועבי, נהג באחת המשאיות מכפר מסר בצפון, אמר: "בעקבות אירועים קודמים שהיו, אמרו לי שיהיה ליווי משטרתי והבטיחו שלא יקרה כלום, בגלל זה המשכתי ללכת. אני רוצה להתפרנס, כל החיים שלי נהג משאיות, לא משנה לי לאיפה אני מוביל".

על התקרית סיפר עימאד: "היו שלוש ניידות בצומת ואף אחד איתנו. בכיכר פתאום הגיעו כולם למשאיות, זרקו אבנים וחסמו את הכביש. עברתי וברחתי, הם כבר התחילו לזרוק אבנים ושברו את השמשה. ילדים בני 15-16. החייל שהיה שם אמר לנו: 'אם אתם מדברים איתם אנחנו שוברים לכם את הידיים'".

אתמול, פעילי ימין תקפו משאית באזור גבעת אסף שבבנימין. נהג המשאית, פלסטיני מחברון, נפצע בראשו מזריקת אבנים במקום. הפעילים הגיעו לאזור כדי לחסום משאיות סיוע הומניטרי ששלחה ירדן לרצועת עזה והבעירו במקום צמיגים.

המשאית הראשונה שעברה במקום נחסמה והסחורה שהייתה עליה פורקה ממנה על ידי הפעילים, אף שלא מדובר במשאית שנשאה סיוע הומניטרי לרצועה. בתיעוד מהמקום נשמע אחד הפעילים שעומד ליד הנהג הפצוע: "איזה יופי, זה מה שקורה למי שמביא אוכל לחמאס". הנהג פונה לבית חולים והמשטרה פיזרה את ההתקהלות במקום.

הפופולריים