המידע שהוביל לחילוץ הגופות הגיע ממחבלים שנעצרו בעזה

המידע שהוביל לחילוץ הגופות הגיע ממחבלים שנעצרו בעזה
הגופות נמצאו במתחם בצפון הרצועה. ניסים לוק, אביה של שני שגופתה חולצה: "אני מקווה שלא היה קרב וששום חייל לא נפגע". ירדן, בתו של יצחק גלרנטר: "אחרי שבעה וחצי חודשים של אינסוף סימני שאלה, יש לנו תשובה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דוברות שב"ס
צילום: דוברות שב"ס

המידע שהוביל לחילוץ שלוש גופות החטופים מרצועת עזה הגיע ממחבלים שנעצרו על ידי כוחות הביטחון. מוקדם יותר הערב (שישי) הודיע דובר צה"ל כי הכוחות הצליחו לחלץ את גופותיהם של שני לוק, עמית בוסקילה ויצחק גלרנטר, שנחטפו ממסיבת הנובה. הגופות נמצאו במתחם בצפון הרצועה.

> עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

המידע על מיקום הגופות הגיע מחקירות שב"כ של מחבלים שנעצרו על ידי הכוחות ברצועה והובאו להמשך חקירה בישראל. הם נחקרו תחת חשד למעורבות בהחזקת חטופים. לאחר חקירתם, היחידה בשב"כ שעובדת עם צה"ל בסוגיית השבויים והנעדרים עיבדה את המודיעין וחיברה את קצוות המידע, שהביא לאיתור המדויק שבו הוחזקו הגופות.

דובר צה"ל תא"ל דניאל הגרי הבהיר כי "לפי המידע המאומת שברשותנו הם נרצחו באזור מפלסים באכזריות על ידי מחבלי חמאס וגופותיהם נלקחו לתוך רצועת עזה".

ניסים לוק, אביה של שני, שידע על הירצחה מאז סוף חודש אוקטובר, סיפר היום לכאן חדשות: "הודיעו לנו הבוקר שמצאו אותה ועוד כמה חטופים. היא הייתה אור בחיים שלה וגם במותה. אני מקווה שלא היה קרב וששום חייל לא נפגע".

ירדן ועילאי, ילדיו של יצחק גלרנטר, אמרו: "אחרי שבעה וחצי חודשים של אינסוף סימני שאלה, יש לנו תשובה. קיווינו לסוף אחר, אבל אנחנו מתנחמים בעובדה שהגופה הוחזרה לארץ ושיהיה לנו קבר לעלות אליו".

הפופולריים