235 ימים למלחמה

אביו של סמ"ר סהר סודאי שנפל: "לפני שהקצינים הגיעו אני כבר הבנתי"

אבא של סהר סודאי שנפל: "לפני שהקצינים הגיעו כבר הבנתי"
סהר סודאי נפל בג'באליה שברצועה בהיתקלות עם מחבלים. אביו יוסי סיפר על האדם שהיה, על החששות שהיו לו: "כשהוא נכנס לעזה התחלתי לשמור תמונות שלו" ועל הגעגועים, "היה לי ילד מיוחד וקשה לי להגיד היה לי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סהר סודאי
צילום: דובר צה"ל

סמ"ר סהר סודאי נפל בהיתקלות עם מחבלים בג'באליה שברצועת עזה והובא אתמול (שני) למנוחות. אביו יוסי סודאי סיפר עליו בריאיון לקרן נויבך ברשת ב והדבר הראשון שאמר עליו הוא: "יש לי הרבה מה ללמוד ממנו".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

סהר היה מ"כ טירונים כשהחלה המלחמה ואביו סיפר: "היה לי סוג של שקט כי ידעתי שהוא עם טירונים ולא מכניסים אותם לעזה כל כך מהר". עוד הוסיף יוסי אביו: "המלחמה הזאת לא נגמרה כמו שאנחנו יודעים. הם סיימו לפני חודש וחצי את ההכשרה והכניסו אותם למספר ימים לעזה. סהר נפגע מירי נ"ט, הוא קיבל את פגיעה ישירה בראש ונהרג במקום".

האזינו לריאיון המלא: 

יוסי, אביו של סהר, סיפר על הגעגוע, הקושי וגם על חבריו של סהר מהם הוא לומד על צדדים שלא הכיר בבנו: "יש לו חברים מדהימים שמדברים על זה שהוא היה שטותניק ודברים שאנחנו לא ראינו. היה לו לוח מחיק בחדר שהוא היה רושם את המשימות שהוא צריך לעשות. מקצוען אמיתי".

אבא של סהר סיפר על השיחה האחרונה איתו: "לפני חמישה ימים קיבלתי טלפון ממספר שאני לא מכיר. סהר היה על הקו והוא סיפר לנו שהוא בעזה ולא שיתף פרטים. הבנתי שהוא במקום מאוד מסוכן ומאוד חששתי לגורלו. לפני שהקצינים הגיעו אני כבר הבנתי, לא הייתי צריך שיגידו לי מה קרה".

 

 

הפופולריים