הטרור הפסיכולוגי

חמאס פרסם הקלטה של החטופה נועה ארגמני - אביה זיהה את קולה

חמאס פרסם הקלטה של החטופה נועה ארגמני
משפחתה של ארגמני, שנמצאת בשבי חמאס כבר 238 ימים, אישרה לשדר את ההקלטה • נועה ארגמני נשמעת אומרת בהקלטה: "הזמן אוזל, אנחנו לא רוצים למות פה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
.
צילום: .

הטרור הפסיכולוגי: חמאס פרסם היום (שישי) סרטון בו נשמעת נועה ארגמני, החטופה בעזה, קוראת לשחרורה מהשבי. אביה זיהה את קולה בסרטון, בו לא מוצגת תמונתה. בסרטון נשמעת ארגמני אומרת שהיא בשבי "כבר יותר מ-237 ימים" - כלומר דבריה הוקלטו לכאורה אתמול. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

הקלטת נועה ארגמני בשבי חמאס

מדבריה של נועה ארגמני בהקלטה: "פונה לעם ישראל - תצילו אותנו. צאו לרחובות להפגין, תסגרו את רחובות תל אביב ואל תחזרו הביתה עד שאנחנו לא נחזור. אל תתנו לנתניהו ולממשלה להרוג אותנו, תצילו אותנו - הזמן אוזל, אנחנו לא רוצים למות פה".

ממטה משפחות החטופים נמסר: "אין צורך בשום סרטון תעמולה של חמאס כדי להדהד את הקריאה לממשלת ישראל - יש להגיע לעסקה שתחזיר אותם הביתה במהרה".

ארגון הטרור חמאס פרסם בחודש ינואר סרטון נוסף בו תועדה ארגמני, לצד החטופים איתי סבירסקי ויוסי שרעבי, שנרצחו בשבי. נועה ארגמני בת 26, נחטפה עם בן זוגה אבינתן אור ממסיבת הנובה. אימה של נועה, חולת הסרטן, כתבה לנשיא ביידן לאחר חטיפתה כי יש לה רק משאלה אחת - לפגוש את נועה לפני שהמחלה תכריע אותה. 

מוקדם יותר השבוע, הג'יהאד האסלאמי פרסם תיעוד של החטוף אלכסנדר (סשה) טרופנוב. בסרטון הקצר אומר סשה: "אזרחי ישראל, בימים הקרובים תשמעו ממני את מה שקרה לי ולשאר האסירים פה בעזה".

הפופולריים