יאיר נתניהו: ליברמן דרש ב-2009 את מינוי וינשטיין ליועמ"ש כדי שיסגור את תיקיו

"ליברמן דרש את מינוי וינשטיין ב-2009"
יאיר נתניהו תקף את יו"ר ישראל ביתנו, במפלגה הגיבו: זקוק דחוף לפסיכיאטר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר נתניהו
צילום: צילום: פלאש 90

בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו תקף אמש (חמישי) בחשבון הטוויטר שלו  את יו"ר ישראל ביתנו, וטען כי בשנת 2009 דרש במשא ומתן הקואליציוני את מינויו של יהודה וינשטיין ליועץ המשפטי לממשלה כדי להביא לסגירת התיקים הפליליים נגדו. 


את הדברים כתב נתניהו הבן בתגובה לציוץ של מו"ל הארץ עמוס שוקן. היועמ"ש לשעבר הגיב לטענות האלה הבוקר בשיחה עם כאן חדשות, ואמר כי "הדברים של יאיר נתניהו הם דברי הבל. לא הכרתי מעולם את ליברמן עד שהגעתי לממשלה כיועץ, מעולם לא שוחחתי ולא דיברתי". עוד הוסיף וינשטיין כי "התיק נסגר מסיבות מקצועיות שרשומות על יותר מתשעים עמודים והייתי סוגר גם היום. ראש הממשלה ודאי לא דיבר איתי על תיק, ולא היה מעז לדבר איתי על תיק באשר הוא".

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: "ב-2009 יאיר היה תלמיד תיכון שלא היה מעורב בכלל בעניינים פוליטיים. התגובה לעמוס שוקן מתבססת על דברים שנאמרו בשיח הציבורי בשנת 2015 סביב פרסום ספרה של עו״ד אביה אלף 'תיק ליברמן'".

בישראל ביתנו הגיבו לדברים ואמרו כי "מאז 1999 ועד היום מעולם לא העלנו כל דרישה במשא ומתן הקואליציוני בנוגע לבחירת יועץ משפטי לממשלה. הטענה האחרונה בנדון היא שיא חדש בשקרים ובפרנויות מבית המדרש של לשכת רה"מ ומקורביו. אנו מציעים למטה הליכוד לצרף באופן דחוף פסיכיאטר בעל שם וניסיון מוכח".

הפופולריים