"ישראל לפני הכול": מפלגתו של גנץ חשפה את סיסמת הבחירות

סיסמת הבחירות של גנץ: "ישראל לפני הכול"
חוסן לישראל השיקה את פעילותה ברשתות החברתיות. בסרטון שפורסם אמר היו"ר: "צריך אחרת, ונעשה אחרת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סיסמת הבחירות של "חוסן לישראל"
צילום:

מפלגת חוסן לישראל של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ הכריזה היום (חמישי) על סיסמת הבחירות שלה – "ישראל לפני הכול". בסרטון ראשון שעלה כחלק מהקמפיין, אומר היו"ר גנץ: "צריך אחרת, ונעשה אחרת". בסיום הסרטון משגר גנץ עקיצה לעצמו ואומר: "דיברתי יותר מדי". 

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

בסקר כאן חדשות שפורסם אתמול בחדשות הערב בכאן 11, ושאותו ביצע מכון TNS, עולה כי השתיקה המתמשכת של גנץ, ואולי דווקא התבטאותו הראשונה על חוק הלאום, מזיקות לו – הוא מאבד מנדט ויורד ל-13 מנדטים. הרשימה המשותפת, שעדיין נמדדה יחד, שומרת על כוחה עם 12 מושבים בכנסת.


גנץ יצא בתחילת השבוע לפעילים בני העדה הדרוזית שהפגינו מול ביתו נגד חוק הלאום, ואמר להם כי "ייעשה הכול כדי לתקנו". הוא ניצב במקום לצידו של אמל אסעד הפועל נגד החוק והאזין לדבריו בנושא. לאחר מכן, נטל את זכות הדיבור ואמר: "יש לנו ברית דמים, אבל לא פחות מכך יש לנו ברית חיים. אעשה את כל שביכולתי לפעול למען תיקון החקיקה".

דבריו של יו"ר חוסן לישראל עוררו מיד ביקורת מימין. ממפלגת "הימין החדש" של איילת שקד ונפתלי בנט נמסר: "אמירתו הראשונה של גנץ בפוליטיקה מבהירה - גנץ חבר לשמאל. חוק הלאום הינו הישג היסטורי אשר מחזיר למדינה את אופיה הלאומי, היהודי והציוני מול השחיקה המתמשכת שגרם בג"צ. תכנית גנץ לשינוי חוק הלאום מבהירה את עמדתו״.


 

 

הפופולריים