ח"כ ניסן סלומינסקי פורש: לא אתמודד לכנסת בבחירות הקרובות

ח"כ סלומינסקי פורש: לא אתמודד לכנסת בבחירות
ח"כ הוותיק מהבית היהודי הודיע על פרישתו בישיבת מרכז של המפלגה, ומצטרף לאורי אריאל שפרש לאחר בחירת סמוטריץ' ליו"ר האיחוד הלאומי. לפי סקר כאן חדשות האחרון, הבית היהודי מקבלת רק 4 מנדטים בבחירות הקרובות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

ח"כ מהבית היהודי ניסן סלומינסקי הודיע היום (חמישי) כי הוא פורש מהכנסת, ולא יתמודד בבחירות הקרובות. סלומינסקי הודיע על פרישתו בישיבת מרכז של הבית היהודי ביישוב יד בנימין.


פרישתו של ח"כ הוותיק בן ה-73 מגיעה כשמצב הבית היהודי בסקרים לא מעודד, כך גם בסקר כאן חדשות האחרון בו קיבלה המפלגה רק 4 מנדטים. זאת לאחר עזיבת השרים נפתלי בנט ואיילת שקד את המפלגה, בחירתו של בצלאל סמוטריץ' ליו"ר סיעת האיחוד הלאומי ופרישת ח"כ אורי אריאל. במקביל בבית היהודי עדיין עדיין לא בחרו יו"ר למפלגה.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

ב-2016 עלו טענות נגד סלומינסקי מצד כמה נשים על הטרדות מיניות. לפני כשנה הודיעה הפרקליטות על החלטתה לסגור את התיק נגד סלומינסקי בשל חוסר ראיות. סלומינסקי הביע שביעות רצון מההחלטה, ואמר אז: "אני מברך על החלטת היועץ המשפטי לממשלה, ומכבד את תהליך הבדיקה שנעשה על ידי גורמי האכיפה".

על פי הודעת היועץ המשפטי לממשלה, אחת מהסיבות לגניזת התיק הייתה חוסר שיתוף פעולה מצד אחת משתי הנשים שהסכימו להתלונן נגד ח"כ סלומינסקי. "מאז מועד ההחלטה על הפתיחה בחקירה ועד לאחרונה, ביקשה משטרת ישראל לתאם עם המתלוננת ב.ב מועד לחקירה נוספת ולעימות - אלא שהניסיונות העלו חרס", נכתב בהודעה.

הפופולריים