בליכוד מבינים: נתניהו יואשם. נערכים לקמפיין נגד החלטת היועמ"ש

בליכוד נערכים לקמפיין נגד החלטת היועמ"ש
במפלגה השיקו בסוף השבוע קמפיין נגד התקשורת. בכיר במפלגה המעורב בפרטי הקמפיין: "המטרה בתקופה הקרובה היא להסביר שאם אין כסף אין שוחד". החשש הוא מפני כתב אישום במהלך מערכת הבחירות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

בליכוד נערכים לקמפיין נגד החלטת היועץ המשפטי לממשלה בעקבות ההחלטה המסתמנת של היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו באשמת שוחד. החלטה שנחשפה בכאן חדשות.


בליכוד מאשימים את השמאל והתקשורת בלחץ על מנדלבליט והשיקו בסוף השבוע קמפיין נגד התקשורת ונגד כמה עיתונאים בכירים מתוך הבנה שכתב אישום כזה צפוי להיות מוגש. הקמפיין כולל סרטון ושלטי חוצות שבהם נראים פניהם של כמה עיתונאים בכירים ומעליהם הכותרת: "הם לא יחליטו". בכיר בליכוד המעורב בפרטי הקמפיין אומר היום (שבת) לכאן חדשות כי הקמפיין נועד למצב את דעת הקהל סביב המסר שבהיעדר מעורבות של כסף, תיקי נתניהו אינם תיקי שוחד. 

לדברי הגורם, הליכוד חזק ומנצח כרגע בפער גדול, אך החשש במפלגה הוא שכתב אישום יפגע בקמפיין. "המטרה היא לא לאבד כוח בהחלטת היועץ על כתב אישום. מתוך הנחה שיהיה כתב איושם לפני הבחירות״.


דובר משרד המשפטים הגיב לסרטון, וכתב בציוץ בחשבון הטוויטר: "לא סרטונים, לא שלטי חוצות, לא מפגינים, לא ציטוטים של "מקורבים", ופייק-הדלפות- רק שיקולים מקצועיים יילקחו בחשבון בהחלטת היועץ על תיקי רה"מ. החלטה שתתקבל בכל התיקים באופן מאוחד. בסיומו של תהליך סדור, שממילא מצוי בעיצומו. רק הראיות ידברו. כל פרסום אחר - רעש מיותר".


לפי הדיווח שפורסם לראשונה בחדשות הערב בכאן 11, היועץ המשפטי לממשלה סיים בימים אלה לדון על תיק 4000, ונוטה לאמץ את המלצת הפרקליטות, לפיה ניתן להעמיד את ראש הממשלה בנימין נתניהו לדין על עבירות שוחד. בנוסף דווח כי בשבוע הבא או אחריו צפויים להתחיל הדיונים על תיק 2000. הדיונים בתיק זה נדחו כנראה לסוף בשל מורכבותם.

הפופולריים