ח"כית מהליכוד הבטיחה: אחרי הבחירות נעביר חוק שיחייב כל שופט לעבור פוליגרף

ח"כית מהליכוד: יהיה חוק לחיוב שופטים בפוליגרף
לדברי אסנת מארק, "מאוד עצוב לראות מה שקורה במערכת המשפט. כמו שמפכ"ל וקצינים בכירים עוברים פוליגרף, אז גם כל שופט יעבור פוליגרף"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

חברת הכנסת אסנת מארק מהליכוד התחייבה בפני פעילים להעביר את כל השופטים בישראל בדיקות פוליגרף - כך עולה בהקלטה שפורסמה היום (שני) בתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

האזינו לדברי מארק

בימים אלה נערכים כנסי פעילים רבים לקראת הפריימריז במפלגות השונות. אחד הנושאים שמככב יותר מאחרים, בעיקר בכנסים של הליכוד, עוסק במערכת המשפט, וזאת על רקע החקירות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ופרשת אפי נוה והתנהלותו בוועדה לבחירת שופטים. הרבה מאוד הבטחות נשמעות בכנסים האלו וגם האווירה לא פעם עוינת את מערכת המשפט.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

ח"כ מארק אמרה בכנס פעילים בצפון שנערך לפני כמה ימים, וההקלטה שלו הגיעה לידי כאן חדשות: "זה מאוד עצוב לראות את מה שקורה במערכת המשפט. ואני בכנסת הבאה מתכוונת לחוקק חוק שקובע שכמו שמפכ"ל וקצינים בכירים עוברים פוליגרף, אז גם כל שופט יעבור פוליגרף. לאור כל המהומה הזו. יכול להיות שבקודש הקודשים שלנו אנחנו מחזיקים אנשים שלכאורה קיבלו הנחות כאלו ואחרות כדי להיכנס לתוך מערכת המשפט? זו חוצפה מאוד גדולה. ולכן החוק שאני מתכוונת להעביר בכנסת הבאה יהיה גורף לגבי כל השופטים במדינת ישראל".

הפופולריים