מירי רגב נגד יולי אדלשטיין: מנסה למחוק אותי

רגב נגד אדלשטיין: מנסה למחוק אותי
שבוע וחצי לפני הפריימריז בליכוד, שרת התרבות ביקשה מפעילים במפלגה שלא יתמכו ביו"ר הכנסת. רגב הכחישה את הפרסום ואמרה כי השניים "ליבנו ביניהם את המחלוקות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מירי רגב ויולי אדלשטיין
צילום: מרים אלסטר, נעם ריבקין / פלאש 90

פרסום ראשון: הקרב בין שרת התרבות מירי רגב ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין מתחמם לקראת הבחירות המקדימות בליכוד. רגב טענה בשיחה עם פעילי ליכוד בולטים לפני מספר ימים כי יו"ר הכנסת מנסה למחוק אותה באמצעות אלפי הקולות שבידיו.


לכן ביקשה רגב מהפעילים שנכחו במקום שלא לתמוך באדלשטיין בפריימריז שיתקיימו בעוד כשבוע וחצי.
הפעילים סירבו לבקשת השרה רגב.

מלשכתה של השרה רגב נמסר בתגובה: "הפרטים אינם נכונים. כבר מזמן השרה רגב ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ליבנו ביניהם את המחלוקות הענייניות שהיו לפני מספר חודשים".

השניים התקוטטו והתעמתו בעבר סביב טקס הדלקת המשואות, שבו ביקש ראש הממשלה לשאת נאום, חרף התנגדותו של אדלשטיין. רגב מתחה ביקורת על אדלשטיין וטענה אז כי הטקס הוא של הממשלה, והיא החליטה לכבד את יו"ר הכנסת בנאום במהלכו, "אבל זה לא הופך את הטקס לשלו".

"אני מאוכזבת מההתנהלות של יו"ר הכנסת, שבאמירותיו ובהתנהלותו פוגע בממלכתיות של הכנסת ושל הממשלה", הוסיפה אז. "זה טקס לכבודה של מדינת ישראל. הטקס יהיה שמח ומרגש גם אם יו"ר הכנסת, ראש הממשלה או הנשיא יחליטו לא להגיע". רגב אף דרשה מאדלשטיין לקצר את נאומו.

הפופולריים