אהוד ברק: "גנץ נכנס ברגל ימין לפוליטיקה"; ביטן: "לא מודאגים"

ברק: "גנץ נכנס ברגל ימין"; ביטן: "לא מודאגים"
ראש הממשלה לשעבר הגיב בכאן רשת ב לנאומו של יו"ר חוסן לישראל, וטען: "הוא לא נראה טבעי, וזה רק הוסיף לו. חיבורים הם הדבר הנכון". ח"כ ביטן: "המילה הטובה היחידה לגנץ - שידע לקרוא את הנאום שכתבו לו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אהוד ברק בכנס מפלגת העבודה בתל אביב, 2017
צילום: פלאש 90

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק התייחס היום (רביעי) לראשונה לנאומו הראשון של בני גנץ. בריאיון לתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב אמר ברק לאסתי פרז שהרמטכ"ל לשעבר נכנס ברגל ימין למערכת הבחירות. הוא הוסיף כי "חיבורים הם הדבר הנכון, התנאי הראשון שלא יהיה המשך שלטון נתניהו, זה שבתוצאות הבחירות יוקם גוש חוסם".

האזינו לריאיון המלא עם אהוד ברק

"גנץ לא נראה טבעי בתוך הדבר הזה. אנשים לא סובלים את הפוליטיקאים. זה שהוא לא נראה פוליטיקאי רק מוסיף לו", המשיך ברק. "ראינו יותר מדי זמן פוליטיקאי משופשף שהכל מאחוריו אחיזת עיניים – קוראים לו נתניהו. מה שהיה חסר בנוף הציבורי בישראל זה אופוזיציה. ניסיתי לסייע בדבר הזה והצלחתי חלקית".

ח"כ דוד ביטן (הליכוד) הגיב גם הוא לנאומו של יו"ר מפלגת "חוסן לישראל" ואמר כי "ניגוד אליו אנחנו לא במנזר השתקנים. 99% מהקולות הוא לוקח מהמחנה השני - אנחנו לא מודאגים בכלל. הנאום של אתמול, שהיה מוחצן מאוד - בסוף זה נאום. כתבו לו מה להגיד ולומר, אבל כשהוא יצטרך לעמוד מול עיתונאים ולענות על שאלות הוא לא יצליח".

האזינו לריאיון המלא עם דוד ביטן

הוא התייחס לתיקים נגד ראש הממשלה והוסיף: "הכתם הפלילי, בסופו של דבר לא יצא ממנו שום דבר. אם יוחלט להגיש כתב אישום לפני הבחירות, נתניהו זה המנהיג של הימין. החוק מאפשר לו להמשיך להיות ראש ממשלה. מי שקובע זה הבוחרים, אין שום בעיה ציבורית".

הפופולריים