נתניהו למקורביו: תומך בכל המועמדים לרשימת הליכוד לכנסת למעט גדעון סער

נתניהו: תומך בכל המועמדים לליכוד חוץ מסער
מוקדם יותר היום הביע ראש הממשלה תמיכה פומבית ביו"ר הכנסת אדלשטיין וראש לשכתו לשעבר דוד שרן החשוד בפרשת הצוללות. ראש עיריית ירושלים לשעבר, ניר ברקת על כך ששמו נעדר מרשימות התמיכה של נתניהו כפי שהופיעו בתקשורת: "מתפקדי הליכוד מסתכלים מה מחזק את הליכוד ואני מקווה להיות שם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו וגדעון סער
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ראש הממשלה, בנימין נתניהו אומר היום (ראשון) למקורביו כי הוא תומך בכל המועמדים המתמודדים ברשימת הליכוד לכנסת למעט גדעון סער. מוקדם יותר היום הביע נתניהו תמיכה פומבית ביו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין ובראש לשכתו לשעבר, דוד שרן, שנגדו גיבשה המשטרה תשתית ראייתית לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים,  בפרשת הצוללות.

מי ששמו נעדר מרשימות המומלצים של ראש הממשלה, כפי שפורסמו בתקשורת, ראש עיריית ירושלים היוצא, ניר ברקת, התייחס לסוגיה בריאיון לאסתי פרז בתכנית "בחצי היום, בכאן רשת ב ואמר כי הוא מביא את הניסיון שלו לרמה הלאומית וכי אין לו ספק שמתפקדי הליכוד מסתכלים על מה שמחזק את הליכוד: "אני מקווה להיות שם".

האזינו לריאיון עם ניר ברקת ב"בחצי היום":

ברקת התייחס גם לסוגיית הודעת היועץ המשפטי לממשלה בעניין תיקי נתניהו ואמר כי ראש הממשלה מותקף וההדלפות גורמות לו נזק ברמה האישית. היועץ המשפטי באופן אישי הוא אדם רציני. אני מדבר עם מערכת הייעוץ המשפטי שלא פועלת לפי החוק ומדליפה והדבר הזה מתורגם להתקפה פוליטית ואנחנו בליכוד נגן עליו".

הפופולריים