לקראת הפריימריז בליכוד: "רה"מ פועל כדי שסער לא יוביל את הרשימה"

"רה"מ פועל כדי שסער לא יוביל את רשימת הליכוד"
בליכוד הבהירו כי מעבר לכך נתניהו לא מתערב בדירוג השרים וחברי הכנסת. יו"ר הקואליציה אמסלם: "רה"מ לא מתערב כי הוא מבין את המשמעות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

במפלגת הליכוד התייחסו הערב (ראשון) לפרסום כי ראש הממשלה בנימין נתניהו תומך בכל המועמדים לרשימת הליכוד, פרט לגדעון סער. "ראש הממשלה פועל על מנת שגדעון סער לא יוביל את רשימת הליכוד. מעבר לכך הוא לא מתערב בדירוג השרים וחברי הכנסת", נמסר. הפריימריז בליכוד יתקיימו ביום שלישי.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

יו"ר הקואליציה דודי אמסלם מהליכוד הבהיר כי ראש הממשלה לא מעורב ברשימת המפלגה: "הוא לא מתערב כי הוא מבין את המשמעות". אמסלם ציין כי הסקרים לא מדאיגים אותו. "מעולם לא היה ראש ממשלה ברמה של נתניהו וגם השמאל מבין את זה. ראש הממשלה הוא מנהיג עולמי. אני משוכנע שהאזרחים יפקידו את ההגה בידיים של נתניהו", אמר אמסלם בריאיון לרן בנימיני וזאב קם בתכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב.

סער הגיב: "‏למרבה הצער, יומיים לפני הפריימריז בחר ראש הממשלה לנסות ולמחזר את עלילת הכזב אותה השמיע לראשונה לפני מספר חודשים. המטרה שקופה - נסיון לפגוע בי בפריימריז. חברי הליכוד חכמים ויודעים היטב שלדברים אין שחר. ערב בחירות קריטיות לליכוד ולמדינה אנהג כמבוגר האחראי - לא אגרר למלחמה פנימית בתוך הבית".


מוקדם יותר היום הביע נתניהו תמיכה פומבית ביו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין ובראש לשכתו לשעבר, דוד שרן, שנגדו גיבשה המשטרה תשתית ראייתית לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, בפרשת הצוללות.

מי ששמו נעדר מרשימות המומלצים של ראש הממשלה, כפי שפורסמו בתקשורת, ראש עיריית ירושלים היוצא, ניר ברקת, התייחס לסוגיה בריאיון לאסתי פרז בתכנית "בחצי היום, בכאן רשת ב ואמר כי הוא מביא את הניסיון שלו לרמה הלאומית וכי אין לו ספק שמתפקדי הליכוד מסתכלים על מה שמחזק את הליכוד: "אני מקווה להיות שם".

הפופולריים