העבודה נגד ניסנקורן: "תקיעת סכין בגב המפלגה"

העבודה נגד ניסנקורן: "תקיעת סכין בגב המפלגה"
חברי כנסת במפלגת העבודה תוקפים את יו"ר ההסתדרות בעקבות הצטרפותו למפלגתו של בני גנץ: "בחש בפריימריז וברח". בחוסן לישראל מברכים על המהלך: "הצטרפות ניסנקורן – מרכיב נוסף בתפיסה שמהותה לפרוש אוהל רחב בחברה הישראלית"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניסנקורן וגנץ
צילום: -

חברי כנסת במפלגת העבודה מתחו ביקורת חריפה היום (ראשון) על הודעתו של יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, כי הוא מצטרף למפלגתו של בני גנץ. לדברי חברי כנסת במפלגה, ניסנקורן בחש בלי סוף בפריימריז של העבודה שהסתיימו בשבוע שעבר, ושנייה לאחר מכן בחר לברוח למפלגה אחרת. "זו תקיעת סכין בגב המפלגה", הוסיפו.

חברי הכנסת הוסיפו כי ניסנקורן אינו עובר לפוליטיקה עם גדודים של אנשים מאחוריו, "זה ממש לא המצב כיום. ראשי המרחבים בהסתדרות משתייכים לכל מיני מפלגות, ליכוד, כחלון ועבודה. ואין להם באמת כוח כי נגמרו הימים שכל ראש ועד היה עם פנקס אדום".

האזינו לריאיון עם מיכאל ביטון ב"הבוקר הזה":

חבר מפלגת חוסן לישראל, מיכאל ביטון, דחה את הדברים ואמר כי אם לניסנקורן לא היה כוח "אז לא היו מדברים עליו כל כך הרבה דברים רעים הבוקר". בריאיון לאריה גולן בתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב אמר ביטון כי "מדובר באדם שצמח מלמטה - שהביא להסתדרות מושגים שמעולם לא טופלו". הוא הוסיף כי "הקומוניזם נגמר והקפיטליזם החזירי נגמר ונשאר שנייצר פה כלכלה שעושה שוויון הזדמנויות לכל אדם".

האזינו לריאיון עם צבי האוזר ב"קלמן-ליברמן":

 

חבר מפלגה אחר, איש תל"ם, צביקה האוזר, אמר בתכנית "קלמן – ליברמן", בכאן רשת ב כי הצטרפותו של אבי ניסנקורן היא "מרכיב נוסף בתפיסה אסטרטגית של המפלגה, שהבשורה שלה, המהות שלה זה לפרוש אוהל רחב בחברה הישראלית. אותו אוהל שתחתיו להכניס כמה שיותר מרכיבים פטריוטיים ציונים כדי שנוכל ביחד לעמוד מול אתגרי העתיד שהם שונים לגמרי מאתגרי העבר".  לדבריו, אבי ניסנקורן מייצג ציבור חשוב שהוא יתד חשוב אבל הוא איננו יתד יחידה וזאת התמונה שצריך לראות אותה.

האזינו לריאיון עם אופיר אקוינס ב"הבוקר הזה":

השר אופיר אקוניס מהליכוד תקף הבוקר את בני גנץ ומפלגתו ואמר כי "הרשימה המוזרה ששמה חוסן לישראל, אין בה באמת אידיאולוגיה, אין בה תפיסת עולם, אין בה קשר אמיתי בין חבריה ואין בה עמדות אמיתיות". בריאיון לאריה גולן בתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב' אמר אקוניס כי חוסן לישראל תסיים בדיוק כמו ד"ש, אחרי קדנציה אחת ובמהלכה היא תתפרק לגורמים. "גנץ לא מעוניין לענות על שאלות רציניות. על שאלות שיביאו לידי ביטוי את אמיתות תפיסת עולמו. שמאל מדיני זה ברור".

הפופולריים