אחיו של נתניהו: "ראשי כחול לבן מעלילים עלילה בזויה נגד ראש הממשלה"

עדו נתניהו: "בכחול לבן מעלילים עלילה בזויה"
עדו נתניהו תקף את ראשי כחול לבן בריאיון בכאן 11: "הם חשבו שההמלצות יגרמו לליכוד לרדת במנדטים, שזה יגרום לביבי להתרסק. הציבור לא קנה את זה". על החשדות נגד ראש הממשלה בפרשת הצוללות: "הרעיון שראש הממשלה ספסר בביטחון המדינה כדי לעשות רווח לעצמו, זה פשוט לא יאומן"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדו נתניהו
צילום: אין

עדו נתניהו, אחיו של ראש הממשלה, תקף היום (שישי) את ראשי כחול לבן ואמר: "ראשי המפלגה הזו והעיתונים שעומדים מאחוריהם, מעלילים עלילה בזויה נגד ראש הממשלה". את הדברים אמר בריאיון לשרון וכסלר ואורי לוי בתכנית "שישי בחמש". 

צפו בריאיון המלא עם עדו נתניהו בכאן 11: 

נתניהו הדגיש כי ראשי כחול לבן "הטילו את יהבם על המלצות היועץ המשפטי לממשלה וחשבו שההמלצות יגרמו לליכוד לרדת במנדטים, שזה יגרום לביבי להתרסק". הוא הסביר כי הציבור לא קנה את "הקונסטרוקציה המשונה הזו של הפרקליטות, ששתי כתבות וחצי באתר אינטרנט מהוות שוחד". 

"זו פעם ראשונה בהיסטוריה של האנושות שזה מוגדר שוחד", אמר נתניהו בריאיון. מוקדם יותר היום, פרסם ראש הממשלה סרטון בו אמר כי יתבע את ראשי כחול לבן על הוצאת דיבה.  


על פרשת הצוללות והחשדות כלפי ראש הממשלה הוסיף נתניהו: "הרעיון הזה, שראש הממשלה כביכול ספסר בביטחון המדינה כדי לעשות רווח לעצמו, זה פשוט לא יאומן. הוא לא זה שמחליט על מכירת הצוללות למצרים, גרמניה מחליטה. נתניהו ביקש מראש ממשלת גרמניה לא למכור צוללות למצרים כשמורסי היה נשיא המדינה. קרה משהו במצרים. מורסי הודח, א-סיסי עלה לשלטון ושינה את המדיניות של מצרים מן הקצה אל הקצה. אבל מה זה קשור בכלל? כל הדבר הזה עלה ב-2014, הוא מכר את המניות שלו ב-2010. "  

הפופולריים