בניגוד לעמדת חברי כחול לבן: גנץ יגיע לוועידת איפא"ק

בניגוד לעמדת חברי כחול לבן: גנץ יגיע לאיפא"ק
יו"ר כחול לבן מתעקש להופיע בוועידה למרות החששות של חבריו שהוא נכנס למגרש הביתי של נתניהו. בכחול לבן שינו את הקו האסטרטגי של המפלגה, שאותו מוביל יאיר לפיד – מדברים על שחיתות ראש הממשלה במלוא הכוח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

יו"ר כחול לבן בני גנץ הודיע כי ינכח בוועידת השדולה הפרו-ישראלית איפא"ק, שתתקיים בשבוע הבא, זאת בניגוד לעמדת חבריו להנהגה בכחול לבן. כך פורסם הערב (שישי) ב"השבוע" בכאן 11. בהנהגת המפלגה טוענים כי אין טעם להגיע לוועידה, בה ינכח ראש הממשלה בנימין נתניהו, מאחר וזו הזירה הביתית שלו.

במפלגה חוששים כי הופעתו של גנץ רק תזיק לו ולכחול לבן. יו"ר כחול לבן המשיך להתעקש: "איני מפחד להגיע לזירה בה יש יתרון ברור לראש הממשלה". 

מוקדם יותר פרסם ראש הממשלה סרטון בוא הודיע כי יתבע את בני גנץ ומשה יעלון על הוצאת דיבה. בסרטון התייחס נתניהו גם ליאיר לפיד, ואמר כי אם לא הייתה ללפיד חסינות - היה תובע גם אותו. בתגובה פרסם לפיד סרטון בו אמר: "אני מסיר את חסינותי, תתבע אותי".


עוד פורסם בתכנית כי בכחול לבן שינו את הקו האסטרטגי של המפלגה, שאותו מוביל יאיר לפיד – מדברים על שחיתות ראש הממשלה במלוא הכוח. נתניהו הגיב היום לראשונה לקמפיין של כחול לבן ואיים לתבוע את ראשי כחול לבן. לפיד השיב לנתניהו – "מסיר את חסינותי, תתבע אותי".

נתניהו המשיך גם במתקפה שלו על יו"ר כחול לבן ואמר: "גנץ מסתיר מפני הציבור את החומרים המביכים שחשפו האיראנים". ראש הממשלה הוסיף: "באיראן רוצים את גנץ בראש הממשלה, כי תמך בהסכם הגרעין". 

הפופולריים