אשתו של בנט נגד נתניהו: "מושחת, יורים על תל אביב והוא אומר שזו טעות"

אשתו של בנט תקפה את נתניהו: "אדם מושחת"
גילת בנט פרסמה פוסט בדף הפייסבוק שלה בעקבות פגיעת הרקטה בשרון, ומתחה ביקורת חריפה על ראש הממשלה: "ככל שיהיו לו יותר בוחרים – ביטחון ישראל יופקר בידי מערכת שלא רוצה להילחם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי וגילת בנט
צילום: צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

גילת בנט, אשתו של שר החינוך ויו"ר הימין החדש נפתלי בנט, מתחה היום (שני) ביקורת חריפה על ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בעקבות פגיעת הרקטה במושב משמרת בשרון. "נתניהו מושחת", כתבה בנט בפוסט שפרסמה בפייסבוק. "אדם מושחת מבחינתי הוא כזה שכשיורים טילים על תל אביב אומר שזו טעות, ורק כשהטיל פוגע – פתאום זה 'פשע נפשע'. מספיק כבר לקשקש".

לטענת רעייתו של השר, "הבחירות כאן הן לא על צוללות. כל חקירות נתניהו הן הדרך שהשמאל נוקט כדי להפיל אותו, סתם כי הם רוצים לחזור להיות בעלי הבית. ככל שאתם תחקרו ותנסו לפגוע בו, יהיו לו יותר בוחרים. יהיו לו בוחרים, וביטחון ישראל יופקר בידי מערכת ביטחון שלא רוצה להילחם".

בנט המשיכה לתקוף את המדיניות של נתניהו כלפי חמאס ושאר הארגונים ברצועת עזה: "יש לנו אויב והוא הורג בנו שנים, וכל מה שנתניהו עושה זה להתעלם מקיומו ונותן לו לצמוח. והוא זה שנושא באחריות לכך שמינה שרי ביטחון ורמטכ"לים כושלים בזה אחר זה. אפשר לנצח את החמאס! נתניהו הוא מדינאי מעולה, אבל אנחנו חייבים את נפתלי כשר ביטחון אם אנחנו רוצים שיהיה פה אי פעם ביטחון".

הפופולריים