ליברמן: עסקת הצוללות היתה תקינה לחלוטין

ליברמן: עסקת הצוללות היתה תקינה לחלוטין
שר הביטחון לשעבר תקף את ראשי כחול לבן: "יעלון וחבריו מיתממים שלא ראו או ידעו. מעולם בוגי, וגנץ כרמטכ"ל, לא הסתייגו. כל הישיבות מתומללות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן
צילום: צילום מסך

יו"ר ישראל ביתנו ושר הביטחון לשעבר, אביגדור ליברמן, אמר היום (שישי) כי עסקת הצוללות הייתה תקינה לחלוטין, ובכלל זה ההיבטים הקשורים למצרים ולגרמניה. "יעלון וחבריו מיתממים שלא ראו או ידעו. מעולם בוגי, וגנץ כרמטכ"ל, לא הסתייגו. כל הישיבות מתומללות", אמר ליברמן בסיור עם חברי מפלגתו  בשדרות. הוא הדגיש כי ההאשמות בפרשה גורמות נזק רב לישראל:"זה שימוש במידע ביטחוני רגיש לקמפיינים - דבר פסול מיסודו".

בעניין המתיחות בדרום אמר ליברמן כי המצב שנקלענו אליו הוא פשיטת רגל - הן ביטחונית, הן מוסרית. לדבריו ישראל - המעצמה הגדולה ביותר במזרח התיכון - חוששת מארגון טרור. "תושבי הדרום אינם סוג ב', ואי אפשר להפקיר אותם", אמר והוסיף כי יש להכניע את חמאס עם תוכנית מקיפה, כפי שהציע בקיץ שעבר. לדבריו, הוא מצפה כי בשלב הראשון הממשלה תעצור את העברת הכספים לחמאס ומקווה כי ישראל תפסיק להגיב בלבד, ותתחיל ליזום.

מוקדם יותר השבוע פורסם בחדשות הערב בכאן 11 שגם ראש המוסד לשעבר, תמיד פרדו, שכיהן בתפקיד בזמן מכירת הצוללות לא מצרים - לא עודכן בזמן אמת. בשיחה עם כאן חדשות אמר פרדו כי גילה על האישור רק לאחרונה - דרך הפרסומים בכלי התקשורת, והבהיר: "גרסת נתניהו לא הגיונית".


מטעם ראש הממשלה נמסר בתגובה לפרסום בחדשות הערב: "ודאי שיש מקרים כאלה, והיו כאלה אצל כל ראשי הממשלה מאז קום המדינה".

הפופולריים