פרץ פנה לחרדים: נקים בלוק טכני למו"מ עם נתניהו

פרץ לחרדים: נקים בלוק טכני למו"מ עם נתניהו
באיחוד מפלגות הימין מאמינים כי יוכלו למקסם את הדרישות באמצעות גוש גדול שבלעדיו אי אפשר להקים קואליציה. הפנייה נעשתה בתמיכת סמוטריץ, הצלע השנייה של האיחוד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

באיחוד מפלגות הימין פנו למפלגות החרדיות והציעו לייצר בלוק טכני אחד למשא ומתן הקואליציוני מול ראש הממשלה בנימין נתניהו. בחדשות הערב פורסם היום (חמישי) כי המטרה היא לבוא כגוש אחד וגדול למשא ומתן וכך להשיג יותר.


יו"ר איחוד מפלגות הימין הרב רפי פרץ פנה ליו"ר ש"ס אריה דרעי ולראשי יהדות התורה והציע להם ליצור בלוק טכני של 21 מנדטים כדי למקסם את הדרישות הקואליציוניות של שלוש המפלגות, כולל חלוקת תפקידי השרים והתפקידים בכנסת. 

באיחוד מפלגות הימין מאמינים כי יוכלו למקסם את הדרישות באמצעות גוש גדול שבלעדיו אי אפשר להקים קואליציה. הפנייה נעשתה בתמיכת חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ, הצלע השנייה של איחוד מפלגות הימין.

בחדשות הערב פורסם הערב גם כי מפלגת כולנו של משה כחלון נמצאת במגעים מתקדמים להתאחד עם הליכוד. הסיעה המאוחדת תעמוד על כ-40 מנדטים, וכחלון יהיה שר האוצר גם בממשלה הבאה. 

נמסר כי ההסכם עדיין לא נסגר עד תום, אולם ביממה האחרונה יש משא ומתן מתקדם. ההערכה היא שעד אמצע השבוע הבא ההסכם ייסגר, וכחלון יגיע להרמת הכוסית ולחגיגת הניצחון של הליכוד. 

 

הפופולריים