סערת הריאיון: המלכה מסרבת לחתום על תגובת הארמון

סערת הריאיון: המלכה מסרבת לחתום על תגובה
בעקבות הריאיון של הנסיך הארי ורעייתו מייגן נערכה שיחת חירום בארמון בקינגהם. בשיחה נכחו הנסיך צ'ארלס ובנו הנסיך וויליאם. המלכה צריכה להגיב לכותרות כמו "הנסיך הארי לחץ על הכפתור הגרעיני" ו"פוצץ את המשפחה" • אביה של מייגן: "אני מאוד מאוכזב מהם, אני מדבר בתקשורת כי הם לא מדברים איתי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סערת הריאיון של מייגן מרקל
צילום: צילום: אי-פי

הריאיון של הארי ורעייתו מייגן מרקל, הנסיך והדוכסית מסאסקס, ממשיך להסעיר את בריטניה. הדיילי מייל דיווח היום (שלישי) כי בעקבות הריאיון, קיימה המלכה אליזבת' השנייה שיחות חירום בארמון בקינגהאם, בהשתתפות בנה הנסיך צ'ארלס ונכדה הנסיך וויליאם, וסרבה לחתום על תגובת הארמון. המלכה צריכה להגיב לכותרות כמו "הנסיך הארי לחץ על הכפתור הגרעיני" ו"פוצץ את המשפחה".

על פי הדיווח בעיתון, הארמון משותק מ״מופע האימים״ של הנסיך הארי, בריאיון לאופרה ווינפרי. בעוד הלחץ על הארמון להגיב גובר, גורמים בו מתארים את מצב הרוח כ״אינטנסיבי", "המום" ו"עצוב״. לא רק הארמון סוער, גם התקשורת הבריטית. מגיש התוכנית "Good Morning Britain", פירס מורגן, שהגן אתמול בחירוף נפש על בית המלוכה, עזב בכעס את האולפן בעקבות ביקורת של אחד המרואיינים לגביי התנהלותו הטלוויזיונית.

השחקן אלכס ברספורד הגיע לאולפן, ובין השאר מתח ביקורת על מורגן בשל הופעתו אתמול. מורגן לא הסכים להקשיב לדברי ברספורד ועזב בכעס את האולפן. כעבור 20 דקות שב למסך.

מ"בחילה" ועד "אצילית": התגובות לריאיון של הארי ומייגן

לקלחת הצטרף גם תומס מרקל, אביה של מייגן, שהתראיין היום לרשת ITV הבריטית. אביה של הדוכסית מסאסקס, המסוכסך עם בתו, הגיב לטענתה כי במשפחת המלוכה תהו עד כמה כהה יהיה עורו של הנכד ארצ'י ואמר כי מדובר בשאלה מטופשת אבל לא בגזענות.

מרקל הוסיף שהוא מאוכזב מבתו ומהנסיך הארי, ואמר שהוא התנצל מאה פעמים על התנהגותו וקשריו עם התקשורת. עם זאת, הוא איים שיפנה לעיתונות אם לא ישמע מהם תוך 30 ימים. האב סיפר בריאיון כיצד בזמן ששכב בבית חולים אחרי התקף לב, וכאשר התכתב עם הארי שלא יוכל להגיע לחתונתם - השיב לו הדוכס מסאסקס - "אם היית מקשיב לי זה לא היה קורה לך".

הפופולריים