"ארצ'י הולך להיות אח גדול": הארי ומייגן מצפים לילד שני

"ארצ'י יהיה אח גדול": הארי ומייגן בהיריון שני
מארמון באקינגהאם נמסר: "שמחנו לשמוע את החדשות ומאחלים לזוג כל טוב" • למרות הנימוסים הבריטים - לפי הדיווחים, משפחת המלוכה עודכנה בהתפתחות רק זמן קצר לפני פרסום ההודעה הרשמית • הדוכס והדוכסית מסאסקס מתגוררים בקליפורניה, לאחר שפרשו בתחילת שנה שעברה מתפקידיהם הרשמיים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הארי ומייגן מצפים לילד שני. 14.02.21
צילום: צילום: AP

הדוכס והדוכסית מסאסקס, הארי ומייגן, הודיעו הערב (ראשון) כי הם מצפים לילד שני. הזוג מתגורר בקליפורניה שלחופה המערבי של ארצות הברית, לאחר שפרשו בתחילת שנה שעברה מתפקידיהם הרשמיים. בנם הראשון, ארצ'י, נולד לפני כשנתיים. כעת הם מסרו בהתרגשות: "ארצ'י הולך להיות אח גדול".

מארמון באקינגהאם נמסר: "המלכה, יחד עם הדוכס מאדינברו, הנסיך פיליפ, ונסיך ויילס יורש העצר צ׳ארלס, שמחו מאד לשמוע את החדשות ומאחלים לזוג כל טוב". לפי הדיווחים בממלכה, משפחת המלוכה עודכנה בהתפתחות זמן קצר לפני פרסום ההודעה הרשמית.

לפני כשנה, הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל הודיעו כי "יקחו צעד אחורה" מתפקידיהם כחלק ממשפחת המלוכה הבריטית וכי הם מתכננים לעבוד כדי להיות "עצמאיים כלכלית" וכי יחלקו את זמנם בין הממלכה המאוחדת לבין קנדה. הזוג הסביר אז כי "האיזון הגיאוגרפי יאפשר לנו לגדל את בננו ארצ'י עם כבוד למסורת המלכותית עם מקום להתמקד בפרק הבא". סמוך להודעתם על ההתרחקות מהארמון, היו בתקשורת דיווחים על "יחסים רעילים" בין בני הזוג לבין חברים אחרים לבית המלוכה.

הפופולריים