יותר מ-100 מיליון צפיות: הסרט של נבלני ממשיך להתפשט

כבר 100 מיליון צפיות: הסרט של נבלני מתפשט
הסרט, שפרסמו אנשיו של מנהיג האופוזיציה לפני עשרה ימים בזמן שהוא נמצא במעצר, חושף לטענתם את הארמון אדיר הממדים של פוטין בדרום רוסיה. עלות בנייתו, על פי הסרט, היא 1.35 מיליארד דולר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הארמון של פוטין מהסרט של נבלני
צילום: בלי

הסרט שפרסמו אנשיו של מנהיג האופוזיציה ברוסיה אלכסיי נבלני חצה הלילה את רף מאה מיליון הצפיות ביוטיוב. הסרט, שפרסמו אנשי נבלני לפני עשרה ימים בזמן שהוא נמצא במעצר, חושף לטענתם את הארמון אדיר הממדים של הנשיא ולדימיר פוטין בדרום רוסיה, לחופי הים השחור. עלות בנייתו, על פי הסרט, היא 1.35 מיליארד דולר.

בפתיחת הסרטון, אומר נבלני: "לא רצינו שכוכב הסרט הזה ולדימיר פוטין, יחשוב שאנחנו מפחדים ממנו ומספרים את הסוד הגדול ביותר שלו מחו"ל. היום תוכלו לראות את מה שנחשב בלתי אפשרי לראות מקרוב. יחד איתנו תלכו לאן שאיש אינו מורשה להגיע. נבקר בביתו של פוטין. נשתכנע במו עינינו שהאיש הזה, בתאוותו למותרות, לעושר, הוא מטורף לחלוטין. נגלה בכסף של מי וכיצד ממומן ארמון המותרות הזה, ואיך, במהלך 15 השנים האחרונות ניתן השוחד הגדול בהיסטוריה ונבנה הארמון היקר ביותר בעולם".

מנהיג האופוזיציה הרוסית, שהורעל לפני כחצי שנה, לטענתו - בידי שליחיו של נשיא רוסיה פוטין ואושפז במצב קשה בגרמניה, נחת לפני כמעט שבועיים ברוסיה ונעצר במקום. דוברו של נבלני, שהתלווה אליו לטיסה, אמר לעיתונאים על המטוס: "עד הדקה האחרונה סירבנו להאמין, הם כה מפחדים". כעבור כמה שעות הועבר נבלני לבית מעצר סמוך לנמל התעופה, בו הוא שוהה גם כעת.

הפופולריים