מלאניה טראמפ: בני בארון נדבק בקורונה - והחלים

מלאניה טראמפ: בני בארון נדבק בקורונה - והחלים
במאמר שפרסמה באתר הבית הלבן חשפה הגברת הראשונה את התסמינים ממנה היא סובלת עד היום. היא הביעה תקווה שתוכל לשוב ולמלא את תפקידה בהקדם האפשרי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בארון טראמפ ומלאניה טראמפ, ארכיון
צילום: צילום: גטי אימג'ס

הגברת הראשונה מלאניה טראמפ פרסמה אמש (רביעי) מאמר באתר הבית הלבן שבו כתבה על התמודדותה עם נגיף קורונה, שבו נדבקה לפני כשבועיים. טראמפ חשפה לראשונה גם כי בנה, בארון טראמפ בן ה-14, נדבק בנגיף אף הוא - על אף שמהבית הלבן נמסר כי אינו חלה בקורונה.

"מטבע הדברים דאגתי לבננו" כתבה טראמפ. לדבריה, בתחילה הוא נמצא שלילי לנגיף לאחר שהיא ובעלה - הנשיא אובחנו כחיוביים. טראמפ הוסיפה כי בבדיקה נוספת שבוצעה לבנה - הוא התברר כחיובי. טראמפ הוסיפה כי בנה לא סבל מתסמינים וכי כעת הוא אינו חולה עוד.

אתמול אמר הנשיא לעיתונאים בבית הלבן כי בנו "בסדר" כשנשאל על מצבו בעקבות פרסום המאמר. "אני אפילו לא חושב שהוא ידע שיש לו את זה, כי הם צעירים והמערכת החיסונית שלהם חזקה והם נלחמים בזה", אמר הנשיא.

באשר לסימפטומים מהם סבלה, כתבה הגברת הראשונה כי הם היו "קלים", אם כי לדבריה היכתה בה "רכבת הרים" של תסמינים לאחר החלמתה. טראמפ כתבה כי היא סובלת עדיין מכאבי גוף, שיעול, כאבי ראש וכי היא עייפה מאוד.

בניגוד לבעלה, מלאניה טראמפ לא פונתה לבית חולים לטיפול ונשארה במעון המגורים בבית הלבן. לדבריה היא "בחרה בדרך טבעית יותר" ונשענה בעיקר על ויטמינים ואוכל בריא ולא על קוקטייל של תרופות שבו טופל בעלה. היא הביעה תקווה שתוכל לשוב ולמלא את תפקידה בהקדם האפשרי.

היום יקיים הנשיא טראמפ אסיפת בחירות שתועבר בשידור חי ברשת הטלוויזיה NBC. במקביל תשדר רשת ABC המתחרה את אסיפת הבחירות של המועמד הדמוקרטי לנשיאות  - ג'ו ביידן. בנוסף, החל מהיום יצטרף לקמפיין הבחירות של ביידן נשיא ארצות הברית לשעבר ברק אובמה.

הפופולריים