דיווח: טראמפ קיבל טיפול משלים בחמצן טרם הגעתו לבית החולים

דיווח: טראמפ קיבל טיפול משלים בחמצן
ד"ר שון קונלי ציין כי מצב רוחו של הנשיא טוב. ראש הסגל בבית הלבן העביר מסר סותר - ב-24 השעות האחרונות המדדים של הנשיא היו מדאיגים, 48 השעות הקרובות יהיו קריטיות • טראמפ צייץ מבית החולים: "מרגיש טוב"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דונלד טרמאפ
צילום: צילום: אי-פי

ד"ר שון קונלי, הרופא של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, שחלה בקורונה, מסר הערב (שבת) עדכון על מצבו של הנשיא, שמאושפז בבית חולים ליד וושינגטון הבירה. "אין לו קשיי נשימה והוא אינו נזקק לחמצן. הוא במצב רוח טוב. הנשיא ללא חום כבר 24 שעות. עשרת הימים הבאים יהיו קריטיים", אמר ד"ר קונלי. על אף המסרים המרגיעים, דיווחים מצביעים על כך שטראמפ קיבל טיפול משלים בחמצן טרם הגעתו לבית החולים - דבר המצביע על קשיי נשימה. הנשיא צייץ מבית החולים: "מרגיש טוב".

בתוך כך, בנו של הנשיא, טרמאפ ג'וניור, הודיע שהוא עבר בדיקת קורונה ויצא שלילי. "אני אתן לכך עוד כמה ימים של זהירות ואבדק שוב, ואם אני נקי - אחזור לעבוד כמה שיותר מהר", כתב טראמפ הבן. "תודה רבה לכם שיצרתם קשר בנוגע לאבא שלי, ולשאר משפחתי. זה אומר המון בשבילנו" הוסיף. בעקבות הידבקותם בקורונה של כמה סנאטורים בארצות הברית - הסנאט משהה את פעילותו השוטפת עד ה-19 באוקטובר.

האמריקנים חיכו ל"הפתעת אוקטובר", ההידבקות של טראמפ סיפקה את הדרמה בקמפיין | פרשנות

הנשיא טראמפ, שחלה בקורונה, פונה הלילה לבית החולים הצבאי "וולטר ריד", הסמוך לוושינגטון הבירה לשם ביצוע בדיקות והמשך השגחה. יועץ של טראמפ אמר לרשת CNN: "יש סיבה לדאגה בנוגע לבריאותו של הנשיא. המצב רציני". הגורם ציין שטראמפ "עייף מאוד, וסובל מבעיות בנשימה".

הפופולריים