אישה טוענת: "המאדאם של אפשטין" אנסה אותי עשרות פעמים

אישה טוענת: "המאדאם של אפשטין" אנסה אותי
בריאיון לרשת פוקס ניוז טענה כי המעשים החלו כשהייתה בת 14 והופסקו בגיל 16, כשנכנסה להיריון מאפשטיין ועברה הפלה. היא ציינה כי מוכנה להעיד במשפטה של מקסוול שנגדה הוגש השבוע כתב אישום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'יסליין מקסוול וג'פרי אפשטין, 2005
צילום: צילום: גטי אימג'ס

פרשת ג'פרי אפשטין: בריאיון ששודר הלילה (שישי) ברשת החדשות האמריקנית "פוקס ניוז" טענה אחת המתלוננות נגד עבריין המין ג'פרי אפשטין כי זוגתו לשעבר גיליין מקסוול אנסה אותה עשרות פעמים. "היא אנסה אותי 20 או 30 פעמים, היא מרושעת בדיוק כמו אפשטין", אמרה המתלוננת כשפניה מטושטשות.

לדבריה, המעשים החלו בשנת 1991 כשהייתה בת 14 והופסקו בגיל 16, כשנכנסה להיריון מאפשטיין ונאלצה לעבור הפלה. המתלוננת האנונימית טענה בנוסף כי נאנסה בידי אפשטיין, מקסוול ואנשים נוספים בו זמנית. עוד ציינה כי היא מוכנה להעיד במשפטה של מקסוול.

שלשום אישרה דוברת ה־FBI כי רשויות האכיפה הפדרליות עצרו את מקסוול החשודה ששיתפה עמו פעולה. עוד באותו יום הוגש נגד מקסוול כתב אישום הכולל שישה סעיפים. בין השאר היא מואשמת בשידול קטינות שיקיימו יחסי מין והעברתם כדי שיקיימו יחסי מין בניגוד לחוק, וכן שני סעיפים של שבועת שקר.

אפשטין היה חשוד בעבירות מין שעשה בקטינות ובשידול לזנות. הוא שם קץ לחייו בקיץ שעבר בעת שהיה עצור. לפי מסמכי בית המשפט, מקסוול נתפסה משקרת אחרי שאמרה כי לא הייתה מודעת לגיל הקטינות שנוצלו מינית על ידי המיליארדר.

הפופולריים