הצעירה הבריטית בריאיון ראשון לסאן: "אני חפה מפשע"

הצעירה הבריטית בריאיון ראשון: "אני חפה מפשע"
בת ה-19 שהואשמה בהגשת תלונת שווא על אונס נגד 12 צעירים ישראלים, שוחררה לביתה. היא סיפרה על המשפט ואמרה: "אמשיך להיאבק על טיהור שמי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הצעירה הבריטית שהואשמה בבדיית אונס בידי 12 צעירים ישראלים
צילום: צילום: אי-פי

הצעירה הבריטית, שנקבע כי הגישה תלונת שווא על אונס נגד 12 צעירים ישראלים, דיברה לראשונה בריאיון לעיתון "סאן" הבריטי ואמרה כי היא מתכוונת להיאבק על טיהור שמה: "אני חפה מפשע, אמשיך במאבק".

"חשבתי שהשופט היה מאוד אגרסיבי כלפיי. הוא בקושי נתן לפרקליטים שלי ולאימי לדבר", סיפרה הצעירה על המשפט. עוד הוסיפה כי מה שהחזיק אותה לאורך המשפט היה הקרובים שהאמינו בה. "אני מודה לכל מי שתומך בי", אמרה. הבריטית בת ה-19 סיפרה כי היא הייתה בטוחה שתכנס לכלא: "זה היה סיוט. ארבעה חודשים חשבתי - הנה את הולכת לכלא. הסתכלתי על אמא שלי ובכינו. אני כל כך שמחה לחזור הביתה".

אתמול גזר בית המשפט בקפריסין ארבעה חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים על הצעירה. עורך דינה אמר בתום הדיון כי הם מתכוונים לחזור לבריטניה ולערער על ההרשעה וגזר הדין: "אנו חשים הקלה שהילדה חוזרת לבריטניה. זו הייתה סאגה רצינית וטרגית. מדובר בנערה טובה ושמחה שהגיעה לחופשה בקפריסין לקראת תחילת לימודיה באוניברסיטה. היא קיוותה להתחיל פרק חדש בחייה".

הפופולריים