אמו של הפעוט שהותקף על ידי נמר בתאילנד: "אף אחד לא הזהיר אותנו"

האם שבנה הותקף על ידי נמר: "לא הזהירו אותנו"
מצבו של הפעוט, בן שנה וחצי, מוגדר יציב. הוא נותח בבית חולים בקוסמוי ויוטס מחר לארץ לניתוח נוסף. דודו סיפר: "רק בזכות תושייה של אחד הנהגים שבעט לנמר בראש, הוציאו את הילד מהפה שלו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קו סמוי, תאילנד
צילום: צילום: אי-פי

אור ברנס, הפעוט בן השנה וחצי מראשון לציון שהותקף על ידי נמר אתמול (חמישי) בתאילנד נותח בבית חולים בקוסמוי ויוטס מחר לארץ לניתוח נוסף. אמו, חלי ברנס, סיפרה כי הרופאים אמרו כי הנזק שנגרם לו הוא בר תיקון. הנמר נגס בארובת עינו הימנית של אור ומצבו של הילד מוגדר יציב. "זה מחדל רציני, אף אחד לא הזהיר אותנו, אני לא מצליחה להבין איך דבר כזה קורה?", אמרה.

רפי בנבנישתי, דודו של הפעוט, סיפר כי "רק בזכות תושייה של אחד הנהגים שבעט לנמר בראש, הוציאו את הילד מהפה שלו". הוא הוסיף כי אחיינו זקוק לניתוח מורכב, וכי המשפחה ממתינה להגעה של רופא מטעם חברת הביטוח שילווה אותם להמשך הטיפול בארץ וביצוע הניתוח הנדרש.

בנבנישתי שחזר את האירוע וסיפר כי בני המשפחה היו בסיומו של טיול פילים. לדבריו הם נשלחו על ידי המדריך לראות את הנמר והוסיף "לא היה שום דבר שיתריע על מה שקרה. פתאום הנמר התחיל לרוץ קדימה, הנמר עבר את אמא של אור ופשוט ננעל לו על הפנים, הפנים של הילד היו בתוך הלסת שלו". עוד אמר כי איש לא הגיש עזרה לבני המשפחה.

הפופולריים