רונן דהן הוא הדי ג'יי שעל פי החשד נרצח במסיבה במקסיקו

רונן דהן הוא הדי ג'יי שנרצח במקסיקו
לפי הדיווח בכלי תקשורת מקסיקניים, דהן ואדם נוסף נרצחו כשחמושים נכנסו למסיבה והחלו לירות בחוגגים. באירוע נפצעו קל עוד שני בני אדם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רונן דהן
צילום: צילום מתוך פייסבוק

הותר לפרסום כי רונן דהן מחיפה, הוא הדי ג'יי שעל פי החשד נרצח במסיבה במקסיקו אותה תקלט, יומיים בלבד לאחר יום הולדתו ה-45. על פי דיווחים בכלי תקשורת מקסיקניים, חמושים נכנסו בשעה 6:00 בבוקר (שעון מקסיקו) למסיבה בפאתי העיר סן-לואיס פוטוסי והחלו לירות בחוגגים. דהן ושלושה אנשים נוספים שנכחו עמו באותו החדר נורו, אחד מהם מת מפצעיו בבית החולים. לאנשי המשטרה טרם ידועה זהותו של היורה.

"מוזיקה הייתה החיים שלו"

אמילי בן חמו, בת דודתו של דהן, סיפרה לכאן חדשות כי "אמא שלו דיברה איתו כמה שעות לפני המסיבה, זה בלתי נתפס. אימו לקחה את זה מאוד קשה. לרונן יש שני ילדים, הוא היה מגיע לישראל לסירוגין ובתקופה האחרונה חי בברזיל. הוא תכנן לעשות עוד שתי מסיבות ולחזור לארץ, לא ברור לכמה זמן". בת דודתו סיפרה כי "הוא יוצר מוזיקה מגיל 16, והסגנונות שלו השתנו במהלך החיים. מוזיקה הייתה החיים שלו. רונן חגג יומהולדת 45 לפני יומיים". בעמודי הפייסבוק שלו, הפרטי והעסקי, הגיבו רבים מחבריו ומכריו בהודעות המומות. 


זירת רצח הדי ג'יי הישראלי במקסיקו. צילום: CANAL7

"לא מעכל איך אנשים יכולים לעשות דבר כזה"

דניאל ציטרין, חברו הקרוב של רונן ולשעבר שותפו, סיפר כי "הייתה לו הצלחה גדולה, הוא יצר 13 אלבומים. כואב לי וצר לי, ואני עדיין לא מעכל איך אנשים יכולים לעשות דבר כזה. אתם רואים בן אדם שהוא תייר, איך אתם לוקחים אותו קורבן?".

לדברי ציטרין, "הופענו יחד ברחבי העולם, בכל אירוע צריך להיזהר, צריך לפקוח עיניים, צריך לנגן וללכת. אבל אי אפשר לדעת מה יקרה. לפני שנה וחצי הינו במסיבה בברזיל שקרסה בה הבמה וניצלנו, אמרנו ברכבת הגומל והמשכנו. רונן היה בן אדם טוב ומצחיק. השתלשלות העניינים לא עבדה לטובתו".

על פי דיווחים מקומיים, כלל הנראה נוצר קשר בין הרשויות במקסיקו לרשויות בישראל לגבי הטסת גופתו ארצה.

הפופולריים