הודיע על מות המלכה: מגיש ה-BBC שנחשד ששילם לקטינים עבור תמונות נחשף

מגיש ה-BBC שנחשד ששילם לקטינים עבור תמונות נחשף
יו אדוארדס, אחד השדרים הבכירים של BBC, הוא האיש שעומד במרכז השערורייה שהסעירה את בריטניה. לאחר פרסום שמו הוא החל "לקבל טיפול פסיכיאטרי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
השדר יו אדוארדס
צילום: מסך

רשת BBC חשפה אמש (רביעי) כי יו אדוארדס הוא השדר שנחשד בכך ששילם כסף לקטינים עבור תמונות אינטימיות. אדוארדס בן ה-61 הוא דמות מוכרת בכל בית בריטי ובן היתר היה הראשון שבישר בשידור על מותה של המלכה אליזבת' השנייה לפני פחות משנה. אדוארדס נחשב לאחד המשתכרים הגדולים ברשת וזכה לשכר של 400 אלף פאונד בשנה.

רעייתו של אדוארדס פרסמה הודעה לתקשורת שבה נאמר כ"בעלה נמצא במצב נפשי קשה והוא מקבל טיפול מגורמים בתחום הנפש". על פי ממצאי תחקיר שניהלה הרשת עצמה, אדוארדס יצר קשר עם קטינים ושילם להם כספים על מנת שישלחו לו תמונות אינטימיות שלהם. לפחות באחד המקרים מדובר בקשר שהתנהל על פני שלוש שנים. עד כה התלוננו נגד אדוארדס ארבעה קטינים. חלקם סיפרו כי ניצל מצוקה כספית שלהם.

אדוארדס אומנם הושעה משידורי BBC ולא צפוי לשוב למסך – הבדיקה שניהלה בעניינו משטרת לונדון הובילה לסגירת התיק. על פי הממצאים, אין מרכיב של פשע במעשיו של אדוארדס ומעשיו אינם חרגו מעבר לגבול הפלילי. במשטרה הדגישו כי הדברים ייבדקו מחדש אם יגיעו תלונות חדשות על התנהלותו של אדוארדס.

הפופולריים