הרשויות בספרד חוקרות את "הנשיא המנשק" בגין תקיפה מינית

הרשויות בספרד חוקרות את "הנשיא המנשק" בגין תקיפה מינית
אימו של נשיא ההתאחדות לכדורגל לואיס רוביאלס התבצרה בכנסייה ופתחה בשביתת רעב. לדבריה, בנה עובר "מסע ציד מדמם ובלתי אנושי" מאז שנישק את ג'ני הרמוסו בהענקת גביע העולם בכדורגל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הנשיקה של נשיא התאחדות הכדורגל עם החלוצה
צילום: ללא קרדיט

סערת הנשיקה בנבחרת הנשים של ספרד: גורמי תביעה במדינה פתחו היום (שני) בחקירת תקיפה מינית, בעקבות התקרית שבה נישק נשיא ההתאחדות לכדורגל לואיס רוביאלס את כוכבת נבחרת הנשים ג'ני הרמוסו.  

לפי דיווחים במדינה, אימו של רוביאלס התבצרה בכנסייה ופתחה בשביתת רעב בעקבות מה שהיא מכנה "מסע ציד מדמם ובלתי אנושי" של בנה.

אתמול שחקניות כדורגל בליגות של ארצות הברית ומקסיקו תועדו נושאות מסרי תמיכה וסולידריות בהרמוסו, אותה נישק רוביאלס בזמן הענקת גביע העולם בכדורגל לנבחרת בשבוע שעבר. פיפ"א השעתה את הנשיא במקביל לתחקור התנהגותו בוועדת משמעת.

ביום שישי רוביאלס חזר בו מהחלטתו להתפטר לאחר הסערה והאשים את "הפמיניזם המכשיל" שהוא "נגע גדול בספרד". הנשיא הספרדי טען שמנסים להפוך שקרים לאמת. רוביאלס, כמו השחקנית, טוען כי הנשיקה הייתה בהסכמה. "היא אחזה בי ושאלתי אותה 'אם אפשר קטנה' והיא אמרה כן", כתב. עוד הוא אמר: "הפמיניזם עשה לי התנקשות חברתית".

ממלאת מקום סגן ראש ממשלת ספרד, יולנדה דיאז, התייחסה לתגובת רוביאלס שלא יתפטר ואמרה כי היא מתעקשת שהוא חייב לסיים את תפקידו בעקבות הפרשה. רוביאלס, יצא בדברים גם נגד סגנית ראש הממשלה ועוד שתי שרות, שהאשימו אותו בתקיפה מינית וקראו לבוא עימו חשבון. "אגן על עצמי כמו שכל ספרדי היה מגן על עצמו", הוסיף.

הפופולריים